Podręczniki do szkoły

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:55

Podręczniki do szkoły

Post autor: abstynent »

Niedługo koniec roku szkolnego i znowu zmartwienia związane z podręcznikami. Czas więc zobaczyć, która księgarnia podręczniki będzie sprzedawała w najkorzystniejszych cenach. W tamtym roku najlepsza oferta była tutaj https://livro.pl/ksiazki/podreczniki-sz ... kacja.html, zobaczymy, czy w tym roku również uda im się tak dobrze trafić do rodziców z cenami.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Kasia »

A co sądzicie o podręcznikach wydawnictwa Nowa Era? Czy Waszym zdaniem są one w porządku? Czytałam ostatnio na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... owa/chemia, że na przykład ich książki do chemii są zgodne z najnowszą reformą i przygotowują do matury już od pierwszej klasy. A Wy jak przygotowujecie się do egzaminu maturalnego z chemii?
Awatar użytkownika
CALINECZKA007
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:52

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: CALINECZKA007 »

A czytałeś jakieś artykuły na ten temat? W taki sposób chyba też coś znajdziesz.
Dopóki istniała na świecie kawa, co złego mogło się wydarzyć?
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: mania »

My wszystkie książki w tym roku zamawiamy przez internet. Udało mi się znaleźć bardzo dobrze wyposażoną księgarnię edukacyjną na https://www.eduksiegarnia.pl/grafomotor ... ianie-reki i chyba skorzystam z oferty bo książek jest mnóstwo. Ktoś z was korzystał już z tej księgarni?
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Sinistra »

Ja tradycyjnie będę kupować podręczniki przez internet i Wam także to proponuję. Sami zobaczcie jaka bogata ich oferta jest na Ceneo https://www.ceneo.pl/Podreczniki_szkolne . Im szybciej zamówicie, tym mniej będziecie mieć stresu. Po co chodzić po sklepach, szukać i dźwigać, kiedy tu na jednej stronie wszystkie można zamówić. To jest naprawdę bardzo komfortowe. Takie zakupy są naprawdę komfortowe i dużo przyjemniejsze.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: anitka12 »

Zdecydowanie lepiej kupować podręczniki przez internet, nie stoi się w kolejkach i taniej jest.
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:07

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Lech »

Dbanie o odpowiedna edukacje wazne jest już od najmłodszych lat, dlatego dobrze jest pomyślec o odpowiedniej podstawówce. bardzo fajną szkołą jest https://szkolaeuropejska.pl/ . Mają świetne propozycje a w wakacje dodatkowe kursy.
Awatar użytkownika
Lana Winters
Posty: 68
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:15

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Lana Winters »

Podręczniki do klasy o profilu biologia lub chemia można kupić w sklepach medycznych, które sprzedają literaturę medyczną. W tym samym sklepie można kupić podręczniki na studia jeśli dziecko uda się na studia medyczne.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Kobietka »

Tak książki odgrywają ważną rolę w edukacji. Już nawet w najmłodszych rocznikach mamy ciekawe książeczki, też które uczą pewnych zachowań, reakcji na różne sytuacje, odkrywania etc. W tym zakresie też przydają się pomoce dydaktyczne, które są nawet dostępne tutaj https://liger.net.pl/41-dla-przedszkoli .
Awatar użytkownika
kasia27
Posty: 75
Rejestracja: 07 paź 2019, 23:19

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: kasia27 »

Ostatnio skorzystałam z możliwości zamówienia podręczników do szkoły dla mojego dziecka przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Bardzo fajna opcja która zaoszczędzi nam wiele czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Aurelia33 »

Tutaj znajdziecie wszelkie niezbędne podręczniki do liceum - https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 859,k.html Póki jest jeszcze czas warto się za nimi rozejrzeć tak na spokojnie. W końcu wakacje tak naprawdę bardzo szybko już miną. A jakby nie było na rozpoczęcie roku trzeba już być przygotowanym.
:)
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: filista »

Ja wszystkie podręczniki dostałam na stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Polecam sprawdzić, często można tam dostać trudno dostępne książki
ODPOWIEDZ