Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Łuskkas

Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Post autor: Łuskkas »

Podstawówka prywatna czy państwowa - do jakich szkół chodzą Wasze dzieci?
Mękki

Re: Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Post autor: Mękki »

Świetne warunki do nauki mają dzieciaki w prywatnych szkołach. Na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to placówka godna polecenia i właśnie tutaj nauka odbywa się w małej klasie, co już dużo daje. Dzieciaki sporo też wynoszą dzięki zajęciom dodatkowym.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Post autor: kolonel »

Niepubliczna szkoła to gwarancja przyswajania wiedzy na najwyższym poziomie - a przecież tego chcemy dla naszych dzieci! Moje dzieci poszły do szkoły polsko-angielskiej https://teczoweabecadlo.pl/ , co było świetnym wyborem. Tamtejsze kształcenie idzie kapitalnie.
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Post autor: opium »

Jak chcecie się kształcić to warto zainwestować w kształcenie dualne, bardzo fajna firma, która organizuje tego typu działania to własnie https://edunet-poland.pl mają naprawdę bogatą gamę ofert. Jak dla mnie to warto zainwestować w odpowiednie i konkretne działanie zeby potem miec w pracy o niebo łatwiej
baśik

Re: Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Post autor: baśik »

Wybór szkoły to poważna decyzja. My rozważamy prywatną placówkę Te Vizja. To szkoła międzynarodowa z bardzo fajnym programem nauczania i naciskiem na naukę języka angielskiego. Dla mnie to bardzo ważne, bo chcę zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start w przyszłosć.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Podstawówka prywatna czy państwowa ?

Post autor: wiktorwektor »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha to będzie świetny wybór jeśli mowa o Warszawie. To szkoła która stawia bardzo mocno na naukę języków oraz zajęcia pozalekcyjne. Wszystkie te elementy mają ogromny wpływ na rozwój dziecka na tym etapie nauczania. Nauka tam będzie długo procentować, w pierwszej kolejności na kolejnym etapie nauki.
ODPOWIEDZ