Prawo jazdy w Łodzi

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Julian88
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2019, 8:52

Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Julian88 »

Cześć! Niedługo kończę 18 lat i chcę zabrać się za przygotowania do prawa jazdy. Co sądzicie na temat poszczególny auto szkół w Łodzi? Gdzie według Was warto iść na kurs?
Awatar użytkownika
Marianna97
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2019, 19:04

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Marianna97 »

Moim zdaniem najlepsza auto szkoła to Pałgan. Mają kursy na prawo jazdy w bardzo korzystnych cenach. Egzamin na kategorię A zdałam za pierwszym razem, bardzo pozytywnie wspominam ten kurs.
Awatar użytkownika
polmira_80
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2019, 15:36

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: polmira_80 »

Również polecam tę auto szkołę. Przyjazna atmosfera, świetni ludzie i cierpliwi instruktorzy. Zdecydowanie warto zapisać się tam na kurs.  
Królik_Bob_4

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Królik_Bob_4 »

Marianna97 pisze: ↑13 lut 2020, 19:19 Moim zdaniem najlepsza auto szkoła to pojazdy uprzywilejowane. Mają kursy na prawo jazdy w bardzo korzystnych cenach. Egzamin na kategorię A zdałam za pierwszym razem, bardzo pozytywnie wspominam ten kurs.
Chętnie sprawdzę całą ofertę. Jakie mają ceny? Szukam Instruktora co by dobrze przygotował mnie do egzaminu, ale też nie chcę wydac na to za dużo pieniędzy.
ODPOWIEDZ