reklama lokalna a sieciowa

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
gość

reklama lokalna a sieciowa

Post autor: gość »

Rzeczywiście reklama w sieci jest teraz ważnym marketingowym zabiegiem, ale tradycyjna forma ulotek też ma sens, szczególnie dla klientów mniej ogarniętych rewolucją technologiczną Wszystko zależy od klienta na dobrą sprawę. Aczkolwiek ulotki to raczej dobrze zainwestowane pieniądze, zawsze możesz je gdzieś podrzucić. Sam współpracuje z drukarnią internetową https://www.diamond-druk.pl/ , gdzie taki wydruk dobrej jakości wychodzi naprawdę tanio i w dodatku zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc, zawsze coś doradzą.
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: reklama lokalna a sieciowa

Post autor: honorata »

Lokalnie można działać poprzez sieć i dla mnie to odpowiedz za największą ilość punktów. I tak klienci wyszukują usług przez przeglądarki online na komputerze czy w telefonie. Tu więc powinna docierać do nich reklama, w czym mojej firmie pomogła agencja http://sztukaebiznesu.pl/ . Doskonale znają zagadnienie marketingu internetowego, więc wiedzieli jak zwiększyć świadomość zainteresowania markę, ofertą, oraz spojrzeć na ofertę bardziej pozytywnie.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: reklama lokalna a sieciowa

Post autor: irmina »

Zdecydowanie sieciowa, bo przecież szukając czegoś człowiek zaczyna od przeglądarek sieciowych czy różnego rodzaju forum. Tu lokalne działania nic nie dają. Dla mojej firmy działa więc agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ specjalizująca się w szeptance, dzięki czemu skutecznie docierają z przekazem tam, gdzie jest zapotrzebowanie, na tego typu usługi.
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:14

Re: reklama lokalna a sieciowa

Post autor: jureczek »

Dla mnie agencja http://mistrzyni-slow.pl/ działa poprzez content marketing, ale w zakresie lokalnych mediów społecznościowych czy forach. To idealne połączenie, bo osoby zainteresowane momentalnie mogą namierzyć dzięki temu moją działalność. A tu Pani Agnieszka tworzy świetne artykuły, treści, które wciągają czytelnika, wchłaniający między zdaniami reklamę o mojej marce.
zuzula12

Re: reklama lokalna a sieciowa

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://ulyss.pl/2023/10/10/reklama-zew ... echodniow/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania reklamy zewnętrzenej. Czy wiecie jak uzyskać uwagę przechodniów?

ubranie snajperskie
ODPOWIEDZ