Samodzielna nauka języków

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
mariam-96
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 16:59

Samodzielna nauka języków

Post autor: mariam-96 »

Hej dziewczyny! Czy któraś z was zdecydowała się na samodzielną naukę języka obcego? Zainteresował mnie weekendowy kurs języka chińskiego, bo, odkąd pamiętam, chciałam poznać właśnie ten język. Może chciałybyście podzielić się skutecznymi sposobami na to, żeby nauka była efektywna? Byłoby świetnie :)
Gryźko

Re: Samodzielna nauka języków

Post autor: Gryźko »

Jeśli myślicie o założeniu spółki i pracowaniu na samego siebie, to polecam kupić gotową już spółkę w Optioffice. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek oferują gotowe spółki z numerami NIP, REGON, VAT oraz zarejestrowane w KRS i posiadające szeroką gamę kodów PKD. Spółki te posiadają pełną dokumentację , nie są zadłużone, nie mają też żadnych zobowiązań handlowych na koncie, są czyste, a ich sprzedaż i nabycie jest zgodne z obowiązującym prawem. Zakup takiej spółki gwarantuje skuteczne i bezpieczne wejście na rynek.
ODPOWIEDZ