Szkoła językowa Poznań

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Lea86
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 10:39

Szkoła językowa Poznań

Post autor: Lea86 »

Hej! Chciałabym nieco podszkolić swój angielski, ale jestem oporna w nauce i trudno mi to idzie. Polecicie mi jakąś dobrą szkołę językową w Poznaniu?
Awatar użytkownika
Samuel1997
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:48

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: Samuel1997 »

Według mnie najlepszą ofertę ma poznan.ei.edu.pl. Stawiają przede wszystkim na jakość i skuteczność. Mają świetnie zorganizowane zajęcia dopasowane do potrzeb uczestników. Z ich pomocą nauka angielskiego na pewno przyjdzie Ci o wiele łatwiej ;)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: Kasia »

A czy wiecie, że niektóre szkoły, na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, oferują również naukę w systemie on-line? Trafiłam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online na kurs języka chińskiego organizowany właśnie przez tą szkołę, który odbywa się przez internet ;) Czy ktoś z Was miał już z tym językiem do czynienia?
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Szkoła językowa Poznań

Post autor: tormundmilks9 »

Wiele sklepów online oferuje fajne obniżki. Na przykład w tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era można kupić w dobrej cenie podręczniki, a i dostawa nie jest droga. Sprawdźcie samii dajcie znać, co o tym sądzicie.
ODPOWIEDZ