szkolaeuropejska.pl opinie

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
alina
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2019, 8:12

szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: alina »

Znacie szkołę europejską z Łodzi? Zastanawiam się czy to dobry pomysł, by zapisać dziecko do prywatnej podstawówki. Macie jakieś opinie na ich temat? Podsyłam stronę z ofertą szkolaueropejska.pl
Awatar użytkownika
roksana512
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 2:09

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: roksana512 »

Mam taką opinię, że szkoła prywatna, to dobry wybór. Zwłaszcza szkolaeuropejska.pl, gdzie od początku nauczają języków obcych. Zdecydowanie taka postawa zasługuje na pochwałę.

transformator charakterystyki
Awatar użytkownika
paula725
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:18

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: paula725 »

Uważam, że języki obce to przyszłość. Dlatego trzeba naukę rozpocząć jak najszybciej, a to gwarantuje szkolaeuropejska.pl. Mają świetne opinie ze strony uczniów i ze strony rodziców.
Awatar użytkownika
oktawia939
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 15:50

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: oktawia939 »

O szkolaeuropejska.pl słyszałam same dobre opinie. Wiele osób chwali ich za innowacyjne podejście do nauki. Na pewno wpływ na to ma fakt, że jest to szkoła prywatna.
Awatar użytkownika
zenobia857
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:09

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: zenobia857 »

Dzieci mojej siostry chodzą do szkolaeuropejska.pl i bardzo chwalą ich metody nauczania. Zajęcia są ciekawe i merytoryczne. Na pewno można zaufać ich opinii.
Awatar użytkownika
larysa673
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 1:57

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: larysa673 »

O opinię na temat szkolaeuropejska.pl wystarczy zapytać moje dzieci. Chętnie chodzą na lekcje i lubią uczyć się języków obcych. Myślę, że warto zapisać tam swoje dziecko i zapłacić kilka groszy więcej.
Awatar użytkownika
marietta498
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 10:14

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: marietta498 »

Nauka w szkolaeuropejska.pl jest inna niż w innych placówkach. Kładą nacisk na języki obce, co jest bardzo dobre. W mojej opinii każdy uczeń i rodzic będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
julia057
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 23:46

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: julia057 »

O szkolaeuropejska.pl z Łodzi słyszałam wiele dobrych opinii. Rodzice chwalą pedagogów, a uczniowie ciekawe lekcje. To na pewno świadczy o tym, że są bardzo dobrą placówką.
Awatar użytkownika
ilona211
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2019, 13:59

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: ilona211 »

To, co wyróżnia szkolaeuropejska.pl to na pewno fakt, że mają innowacyjne podejście do nauczania. Świadczą o tym pochlebne opinie rodziców, którzy zapisali tam swoje pociechy. Wiele osób ich chwali.
Awatar użytkownika
penelopa375
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2019, 11:39

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: penelopa375 »

Zapisałam swoje dziecko do szkolaeuropejska.pl, bo przekonały mnie do tego dobre opinie. Rozmawiałam z wieloma rodzicami i wszyscy mówili, że jest wysoki poziom nauczania. Bardzo dobra placówka.
Awatar użytkownika
teresa169
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 13:00

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: teresa169 »

W mojej opinii w obecnych czasach języki są ważne. W szkolaeuropejska.pl nauczyciele potrafią ich nauczać i wiedzą, jak zainteresować nauką uczniów. Jest to świetna placówka.
Awatar użytkownika
otylia234
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:58

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: otylia234 »

Zainteresowanie dzieci językami obcymi od najmłodszych lat jest ważne. Dlatego szkolaeuropejska.pl to bardzo dobry wybór. Moje dzieci mają dobrą opinię o nich i ja ich chwalę.
Awatar użytkownika
kinga804
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2019, 4:59

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: kinga804 »

O szkolaeuropejska.pl dowiedziałam się dzięki sąsiadce, której dzieci chodziły tam. Jej opinia przekonała mnie do tego, aby zapisać tam swoje. Teraz i ja, i moje dzieci jesteśmy zadowoleni, bo nauka przestała być męką.
Awatar użytkownika
wiktoria621
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2019, 19:03

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: wiktoria621 »

Nauczyciele ze szkolaeuropejska.pl potrafią zainteresować dzieci swoimi przedmiotami. Mają świetne podejście do każdego z nich. To jest moja opinia, ale może kogoś przekona.
Awatar użytkownika
gabi180
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 22:52

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: gabi180 »

O szkolaeuropejska.pl można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Rodzice chwalą profesjonalne podejście pedagogów i ciekawe sposoby nauczania. Myślę, że warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
rysia639
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:29

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: rysia639 »

Z ciekawości poszukałam w internecie opinii o szkolaeuropejska.pl, bo zainteresowało mnie, że wszyscy ich chwalą. Rzeczywiście, uczniowie lubią chodzić na zajęcia. Z kolei nauczyciele są oddani pracy.
Awatar użytkownika
benia455
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 19:23

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: benia455 »

W mojej opinii, żeby zainteresować uczniów danym przedmiotem, trzeba mieć oryginalne podejście do tematu. Bez wątpienia takich pedagogów znajdziemy w szkolaeuropejska.pl. Wszyscy chwalą ich metody.
Awatar użytkownika
mina668
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:26

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: mina668 »

Rodzice chętnie wybierają szkolaeuropejska.pl, bo dobrze nauczają języków. Każdy wie, że języki obce to szansa na lepszą pracę. W mojej opinii warto wybrać tę szkołę w Łodzi.
Awatar użytkownika
lola947
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:28

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: lola947 »

Mam taką opinię, że warto zainwestować kilka złotych więcej w edukację i wybrać szkolaeuropejska.pl. Wiedzą, jak podejść do uczni, by ich zainteresować nauką. Warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
doma259
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:30

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: doma259 »

Same dobre opinie potwierdzą moje słowa o szkolaeuropejska.pl. Uczniowie lubią ich zajęcia, bo są ciekawe. Nie ma samych regułek i nauki na pamięć. Liczą się warsztaty i zajęcia kreatywne.
Awatar użytkownika
jagna199
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:33

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: jagna199 »

Mój brat polecił szkolaeuropejska.pl, bo jego dzieci tam chodziły i miał idealną o nich opinię. Zapisałam też swoje i potwierdzam, że jest to niezwykła placówka. Ich sposoby nauczania są niecodzienne, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Awatar użytkownika
lenka5
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:17

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: lenka5 »

Prywatne placówki stają się teraz popularne i wielu rodziców posyła swoje dzieci do takich. Wiem, że warto jednak wcześniej sprawdzić, gdzie są najlepsze warunki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest polecana przez rodziców. W prywatnej szkole fajne jest to, że lekcje odbywają się w mniejszych klasach.
Awatar użytkownika
omnibus
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2019, 15:01

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: omnibus »

Dziecko musi mieć zapewnione dobre warunki do nauki i trzeba się na to nastawić, jak się wybiera szkołę swojego dziecka. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma dobre opinie. Dziecko będzie z miłą chęcią chodziło do takiej szkoły, gdzie zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.
ODPOWIEDZ