Szkolenia dla Wirtualnych Asystentek?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Szkolenia dla Wirtualnych Asystentek?

Post autor: maksik »

Jakie szkolenia możecie polecić dla Wirtualnych Asystentek? To dopiero początek mojej drogi po utraconym stacjonarnym etacie przez pandemie. Traktuje to jako wyzwanie i chce samodzielnie ruszyć. Wiem, ze WA to zawód przyszłość właśnie przez możliwość pracy zdalnej, ale najpierw należy nauczyć się pracy. Na https://brandassistacademy.pl/sklep/ są dostępne pakiety szkoleń od Poli Sobczyk. Ale który pakiet szkolenia wybrać na start?
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Szkolenia dla Wirtualnych Asystentek?

Post autor: mała mi »

Trudno mi powiedzieć. Musiałabyś sobie sprawdzić spis treści tych kursów. Z tego co widzę, tanie nie są. Już bym wolała na twoim miejscu zapisać się na studia podyplomowe z wybranej dziedziny. Ja skończyłam studia strategia reklamy i pr warszawa na uczelni https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/strate ... lamy-i-pr/. Radzę sobie świetnie. Pracuję na etacie. Zajmuję się też jedną firmą po pracy.

kronika policyjna nowy sacz i okolice
ODPOWIEDZ