Warszawskie uczelnie

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Warszawskie uczelnie

Post autor: mała mi »

Zamierzam studiować dziennikarstwo. Zaczynam się rozglądać za najlepszą uczelnią. Koleżanka kończyła https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ i była zadowolona. Mieli dużo praktyki przed kamerą, ale także ćwiczyli warsztat. Chciałabym was zapytać, gdzie najlepiej kończyć ten kierunek? Najchętniej poszłabym na studia dzienne.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: krosant »

Pewna jesteś co do wyboru? A może warto jeszcze się zastanowić nad kierunkiem ścisłym. Zobacz sobie tutaj http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... omputerowa , jest dostępny kierunek związany z grafiką komputerową co teraz jest na topie
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: pauula »

Hmm a może Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie ? Mają tu mnóstwo ciekawych kierunków jak administracja, bankowość czy finanse i rachunkowość. Wysoki poziom, niewygórowane czesne, dogodna lokalizacja. Zajęcia prowadzone w ciekawy i przystępny sposób :)
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: xixia »

Ja też studiuje w Warszawie na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Jeśli chodzi o kierunek to wybrałam położnictwo http://mum.edu.pl/studia/studia-licencj ... loznictwo/. Jestem co prawda dopiero na I roku ale jest naprawdę okej. Interesujące zajęcia, fajni wykładowcy, wysoki poziom. Dużo zajęć praktycznych też na plus.
Karola ł

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: Karola ł »

krosant pisze: ↑25 mar 2020, 13:58 Pewna jesteś co do wyboru? A może warto jeszcze się zastanowić nad kierunkiem ścisłym.
Jeśli ktoś ma zacięcie humanistyczne, to nagle nie zapała miłością do kierunków ścisłych. Ja sobie chwalę specjalność dziennikarstwo radiowo-telewizyjne na Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/. To najlepsze studia dziennikarstwo warszawa zaoczne. Ten tryb również mi odpowiada. Mogę jednocześnie pracować.
Kirjań

Sprzedaż spółek

Post autor: Kirjań »

Każdy marzy o tym, być być szefem dla siebie samego, pracować na siebie i mieć własną działalność. Dużo jednak przy zakłądniu spółki wypełniania dokumentó, potem składania wniosków i czekania na decyzję. Optioffice wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą jak najszybciej znaleźć się na rynku i zarabiać oferując gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze spółki są czyste, bez zadłużeń finansowych i bez jakichkolwiek zobowiązań handlowych. Gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek są już zarejestrowane w KRS i posiadają numery NIP, REGON i VAT, a także szeroki wybór kodów PKD, tak że działąlność można wybrać w każdej branży i interesującej nas dziedzinie. Oczywiście spółki posiadają pełną dokumentację i są potwierdzone aktem notarialnym. Transakcje odbywają się zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy niskie ceny, a zakupiona w ten sposób spółka jest od razu gotowa do działania. Zapraszamy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek

przyjęcie komunii bez spowiedzi
Milena Więdłocha

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: Milena Więdłocha »

Planuje wybrać się na studia, które zwiększą moją wiedzę na temat tego, co to jest fundusz, jak oszczędzać na emeryturę i jak inwestować żeby mieć wysokie zyski. Kierunek ten zaciekawił mnie po przeczytaniu informacji na stronie https://generali-investments.pl/content ... co-to-jest. Kiedyś myślałem, że wystarczy mieć pieniądze, a inwestowanie jest bardzo proste, okazuje nie jednak, że oprócz pieniędzy trzeba mieć także potężną wiedzę.
makiś9494

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: makiś9494 »

Oczywiście dbanie o własny biznes to bardzo ważna sprawa i jestem zdania, że zawsze wszystko trzeba sobie dokładnie posprawdzać. Zerknijcie też sobie na możliwości pomocy, które niosą różnego rodzaju firmy związane z doradztwem biznesowym. W biznesie można znaleźć wielu różnych specjalistów i często ich pomoc jest naprawdę nieoceniona. Koniecznie czytajcie, sprawdzajcie i interesujcie się możliwościami. Sprawy podatkowe to bardzo ważna kwestia. Ja np. na stronie https://pla.partners/spolka-w-holandii/ czytam o założeniu spółki w Holandii.
lepkosz

Re: Warszawskie uczelnie

Post autor: lepkosz »

W kontekście wyboru uczelni medycznej warto przyjrzeć się Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, który oferuje atrakcyjne kierunki studiów oraz doskonałe warunki nauki. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://sum.edu.pl/.
ODPOWIEDZ