Wasze dbanie o zwierzaki

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Ahoj
Posty: 100
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:10

Wasze dbanie o zwierzaki

Post autor: Ahoj »

Musicie też pamiętać, że o każdego zwierzaka, trzeba odpowiednio zadbać. Dlatego dobrym sposobem jest stosowanie środków, które uchronią zwierzaki przed kleszczami czy pchłami. Może warto zastosować takie https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pa ... -muchowki/ ?
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Wasze dbanie o zwierzaki

Post autor: julka »

Jeśli chcesz kupić królika miniaturkę i szukasz informacji na temat jego pielęgnacji, żywienia, klatki itd to polecam ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/domow ... miniaturki Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek i porad. O każde zwierzę trzeba dbać niezależnie od tego czy jest małe czy duże. My mamy póki co tylko psa.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Wasze dbanie o zwierzaki

Post autor: mała mi »

Oczywiście dbam o swoją Lunę. Czasami lubię jej też dogodzić kulinarnie, tak jak samej sobie ;) Znalazłam świetny zestaw przekąsek dla niej w sklepie John Dog https://johndog.pl/produkt/zestaw-promo ... uzego-psa/. Starcza nam na jakiś czas. Staram się pamiętać o podawaniu niewielkich ilości przekąsek, żeby jej nie przekarmić.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Wasze dbanie o zwierzaki

Post autor: supcio »

W zasadzie to ja się zastanawiam, co mam zrobić , bo mój zwierzak jest nietypowy. Mój mąż, zamiast ze schroniska przyjąć pieska, przywiózł mi... mini świnkę. Myślałam, że padnę ;) . No i muszę się nauczyć o nią dbać. Na razie czytam tu https://strefa.biz/zwierzeta/swinka-min ... ni-swinka/ , co to jest za rasa w ogóle.
Iglo3

Re: Wasze dbanie o zwierzaki

Post autor: Iglo3 »

Oj tak dbanie o zwierzaki to podstawa! I koniecznie zadbajcie o to by na szyi psiaka była skuteczna obroza przeciwkleszczowa bo to bardzo ważne żeby nie miał żadnych powikłań zdrowotnych po wbiciu się kleszcza
ODPOWIEDZ