wirtualna nauka języków

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
pamela_74
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2022, 8:34

wirtualna nauka języków

Post autor: pamela_74 »

Hej, czy zastanawialiście się kiedyś nad wirtualną nauką języków? Mnie interesowałby kurs języka angielskiego online, bo już dawno chciałam nad tym nieco popracować. Czuję, że zaniedbałam trochę moją umiejętność posługiwania się angielskim i chciałabym przede wszystkim osiągnąć wyższy poziom. Sądzicie, że lekcje online mogą mi w tym rzeczywiście pomóc?
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: wirtualna nauka języków

Post autor: Titana »

Nauka online to jeden z ciekawszych sposobów na zapoznanie się z językiem i ćwiczenie go. Niektórzy mogą się jednak zastanawiać, czy nie będzie to trudniejsze niż nauka stacjonarna. W tym artykule: https://effectiva.pl/czy-niemiecki-online-jest-trudny/ jest opisany niemiecki online i to, czy taka forma nauki jest rzeczywiście taka trudna i czy się opłaca rozważanie takiego rozwiązania.
Gosia8

Re: wirtualna nauka języków

Post autor: Gosia8 »

Warto na pewno iść w kierunku nauki języka obcego, która może przynieść bardzo wiele dobrych korzyści. Polecam zatem zajrzeć na stronę kurs angielskiego online https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html , który dzięki swojej rewolucyjności, bez wątpienia będzie rozwiązaniem idealnym dla każdego, kto docenia szybką, ale i praktyczną stronę nauki języka.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 581
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: wirtualna nauka języków

Post autor: tormundmilks9 »

Darmowe i świetne filmy, które sporo mi pomogły w utrwaleniu informacji związanych z językiem angielskim, znalazłem na tej stronie internetowej https://youtu.be/4YGiMEDURew?si=tNmRykDxDRiQiNdZ. Moim zdaniem warto zaznajomić się z dostępnymi filmami na tej platformie, a na pewno nie będziecie żałować swojej decyzji. Jeśli macie dość samozaparcia do nauki, to na pewno te filmy będą dla was idealne.
antośkaa

Re: wirtualna nauka języków

Post autor: antośkaa »

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca do nauki języka angielskiego, warto zainteresować się ofertą dostępną na stronie https://manhattan-edu.pl/ . Widza jaką można tutaj zdobyć jest naprawdę wielka, dodatkowo też dostępny jest szeroki wybór kursów
ODPOWIEDZ