Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:18

Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Post autor: Bella »

Nauka jazdy stanie się jeszcze prostsza w renomowanej szkole jazdy Pałgan w Łodzi. Serdecznie polecam tę auto szkołę! Zostawiam link dla osób zainteresowanych: http://palgan.pl/.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Post autor: julka »

Ja trafiłam ostatnio na kurs prawa jazdy warszawa i chyba zapiszę się tam na prawko. Obiecałam sobie, że od września pójdę na prawko i kupię samochód.
Mieszkam w małej miejscowości i tutaj ciężko jest bez auta. Poza tym trochę mi wstyd, ze nie zrobiłam jeszcze prawa jazdy.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Post autor: nadia »

Ja zdawałam w Warszawie, na Okęciu. Ciekawa jestem czy teraz jest łatwiej czy trudniej? Robiłam prawko w 2009 roku, pewnie coś od tej pory się zmieniło? Tak czy nie dziewczyny?
Awatar użytkownika
izzygnr
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:46

Re: Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Post autor: izzygnr »

Zdac prawko to jedno,jednak sądzę, że prawdziwe umiejętności dopiero wychodzą po egzaminie. Oczywiście szkoły uczą najlepiej jak mogą, jednak doświadczenia nabiera się dopiero po egzaminie. Jest to czas gdy łatwo o mandat. Aby go szybko zapłacic można wejśc na https://zaplacmandat.pl by zrobic to online.
Awatar użytkownika
Padre
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:59

Re: Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Post autor: Padre »

Bardzo interesujący temat się tu pojawił. Zaciekawiła mnie ta kwestia.

transport mebli polska anglia cena
Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życia.
Awatar użytkownika
Simia
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:46

Re: Zdaj prawo jazdy w Łodzi!

Post autor: Simia »

W takim razie ja podrzucam szkołę jazdy z Krakowa, z której sama kiedyś korzystałam https://szkolajazdy.com/ Bardzo rzetelni i kompetentni instruktorzy, którzy wiedzą, jak przekazać niezbędną wiedzę i swoje doświadczenie młodym kierowcom. Dzięki nim czułam się pewnie za kierownicą i tak jest do tej pory. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktorzy nie rzucają materiałów z tekstem, że to do opracowania w domu. Skupiają się na każdym uczestniku kursu indywidualnie, razem opracowują zagadnienia, potrafią zredukować stres podczas nauki. Sympatyczna i godna polecenia kadra, naprawdę, jeśli nauka jazdy was nieco przeraża, to ta szkoła jazdy wam udowodni, że prawo jazdy to super sprawa, a nie stres :)
ODPOWIEDZ