Disco Polo - słuchacie?

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Nika_87
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 0:46

Disco Polo - słuchacie?

Post autor: Nika_87 »

Cześć, co sądzicie o muzyce disco polo? Lubicie, czy raczej nie słuchacie? Ja na co dzień raczej wybieram inne gatunki, ale na imprezach czemu nie :)
Awatar użytkownika
Adela73
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:56

Re: Disco Polo - słuchacie?

Post autor: Adela73 »

Mam podobnie, jak Ty. Na co dzień wolę inną muzykę, ale raz na jakiś czas, na przykład na weselu można się przy takiej muzyce pobawić :) Ostatnio nawet trafiłam na ciekawą stronę disco-polo.info. Są tam informacje z życia muzyków disco polo, składanki i inne. Fajna sprawa :)
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Disco Polo - słuchacie?

Post autor: anitka12 »

Tak na co dzień to generalnie radia słucham. Taka muzyka to na imprezach jest niezastąpiona. Nawet obejrzałam Zenka jak został na vod.tvp udostępniony. W końcu kto jego muzyki nie zna ;) Fajny film, polecam.
Awatar użytkownika
JoanCrop
Posty: 21
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:30

Re: Disco Polo - słuchacie?

Post autor: JoanCrop »

Tak średnio u mnie ze słuchaniem typowej muzyki disco polo. Ostatnio słuchamy stacji z UK, ale nadającej polskie przeboje https://full.fm. Całkiem fajna muzyka. I do tego rzetelne wiadomości. To stacja dla Polonii, ale jako że nadają przez internet, to można słuchać z dowolnego miejsca na świecie :)
Awatar użytkownika
Marysiaaa191
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 15:03
Kontakt:

Re: Disco Polo - słuchacie?

Post autor: Marysiaaa191 »

Ja nie słucham, ale jeśli jestem na weselu i jest disco-polo, to tańczę jak reszta gości. Dostosowuję się do tego, ale sam nie włączam takich piosenek.
NorekŁ

Wirtualne biura Warszawa

Post autor: NorekŁ »

korzystam z wirtualnego biura w Optioffice.pl Mają profesjonalny personel, który dba o moją pocztę. Odbierają listy z urzędu i odsyłają mi pod wskazany adres, zarządzają pocztą, w moim imieniu umawuają klientów, przesuwają terminy jesli jest taka konieczność. Udostępniają prestiżowy adres do rejestracji firmy, pomagają też przy samej rejestracji spółki w KRS, US, ZUS. Wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne wykonują również zmiany do KRS, wypełniają formularze i skłądają wnioski , a potem monitorują sprawę aż do końca i dostarczają mi odpis. Zapewniają tez wsparcie księgowych i prawników. Istnieje również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na godziny, która posiada Internet, ergonomiczne meble i klimatyzację. Polecam ich
ODPOWIEDZ