Jak zorganizować event?

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Wirgiliusz-72
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2019, 17:47

Jak zorganizować event?

Post autor: Wirgiliusz-72 »

Witam, kompletnie się na tym nie znam, a chciałbym zorganizować event. Myślę nad tym, żeby zlecić całą pracę agencji red8events. Myślicie, że warto? Jak oceniacie jej możliwości?
Awatar użytkownika
Ludwik
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2019, 23:54

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: Ludwik »

Moim zdaniem red8events to zespół kompetentnych osób, które znają się na swojej pracy. Zatrudniłem ich do organizacji mojego eventu. Wzięli pod uwagę cele marketingowe mojej firmy i zorganizowali świetny dzień. 
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: eragon »

Też tak myślę! Poza tym można też zorganizować event na takich warsztatach https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarnych, przekonaliśmy się niedawno wszyscy że to super zabawa nie tylko dla tych którzy gotują na co dzień
Różowa Pantera

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: Różowa Pantera »

Myślę ,że tymi sprawami niech lepiej zajmują się fachowcy.Znajdź dobre miejsce gdzie mają możliwości do organizowania takiej imprezy firmowej i porozmawiaj z menagerem .Znam takie miejsce by byliśmy tam nie jednokrotnie na imprezie firmowej - Dwór Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/sala-konferencyjna/ .Maja tam wyjątkowo dobre warunki lokalowe do organizowania takich imprez a ludzie z którymi załatwiacie te sprawy wiedzą co robią i znają się na tym.
ODPOWIEDZ