Klasyka

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Malwiłka

Klasyka

Post autor: Malwiłka »

Witam. Postanowiłam sobie czytać więcej klasyki. Polskiej i zagranicznej. Znalazłam nawet fajne wydawnictwo, które wydaje wznowienia najpopularniejszych klasycznych pozycji. Książki mają przepiękną szatę graficzną. Jest tylko jeden problem... dość istotny. Wznowienia te są niepełne. Nie będę wnikała w szczegóły postepowania wydawnictwa... choć domyślam się, że chodzi o kasę - jak zawsze. W każdym razie, co oczywiste - nie mam zamiaru czytać niepełnych wznowień, dlatego - podsuńcie mi proszę parę ciekawych - pełnych - pozycji do poczytania.---------------------------------
zapytaj mnie o szkolenia bhp Bytom
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: Klasyka

Post autor: kawoszka »

Ja często znajduję dobrą klasykę w mojej ulubionej księgarni. Ale też sięgam po inne książki np ta pozycja https://www.taniaksiazka.pl/jak-rozmawi ... 03445.html To książka poradnik Napisal ją uznany psychiatra Mark Goulston. Mowa o nieracjonalnych zachowaniach i możliwościach komunikowania sie z takim osobami,. Pokazuje jak np rozmawiać z rozemocjonowaną osobą, jak poradzić sobie w stresującej sytuacj itp.
W tej księgarni jest bardzo dużo książek o różnej tematyce. Popatrz w zakładki, a znajdziesz i ksiażki dla siebie.
bożenka242543633

Re: Klasyka

Post autor: bożenka242543633 »

Klasyki są fajne, jednak częto sa napisane trudnym językiem. Nie sa do książki do wieczormego czytania.
-
przedłużanie włosów
Bohuń

Biuro Serwisowane Warszawa

Post autor: Bohuń »

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.
ODPOWIEDZ