Książki po rozstaniu

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Kilian-66
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 20:09

Książki po rozstaniu

Post autor: Kilian-66 »

Jakie książki warto przeczytać po tym jak rozpadł się wieloletni związek? Jestem totalnie załamana, nie wiem co mam ze sobą zrobić, polećcie mi coś na poprawę nastroju, mogą być ebooki - lubię czytać na czytniku. Ale to musi być coś co wyciągnie mnie z rozpaczy i tej czarnej dziury, która mnie pochłania. Pomożecie mi się pozbierać? Proszę Was bardzo o pomoc :)
basia

Re: Książki po rozstaniu

Post autor: basia »

Po rozstaniu warto sięgnąć po książkę "Miłość szuka właściciela" autorstwa Abby Jimenez. To wydanie kieszonkowe to doskonały towarzysz w momentach, gdy potrzebujemy zarówno pocieszenia, jak i odrobiny inspiracji do odkrywania nowych możliwości w naszym życiu emocjonalnym. Opowieść o szukaniu miłości i samozrozumienia wnosi cenne lekcje o akceptacji, nadziei i otwartości na nowe rozdziały. Książka ta może pomóc zrozumieć, że każde zakończenie to także początek czegoś nowego, a miłość często znajduje nas wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy.
ODPOWIEDZ