Premiera w teatrze

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Milena1994
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2021, 19:25

Premiera w teatrze

Post autor: Milena1994 »

Niedługo wybieram się po raz pierwszy w życiu na premierę teatralną. Jeśli chodzi o spektakle grane regularnie, to często bywam, jestem stałą bywalczynią, bo kocham teatr - natomiast nie miałam jeszcze okazji być na typowej premierze. A wiadomo, że wiąże się to z tym, że warto wyglądać elegancko ;) Może któraś z Was doradzi, gdzie warto kupić https://e-sukienki.pl/kategoria/sukienki-wieczorowe w dobrej cenie??

antologia polskiego folku. xv lat festiwalu nowa tradycja
Kaśka

Re: Premiera w teatrze

Post autor: Kaśka »

Jak szukasz kiecek w dobrej cenie to polecam laberie.pl, sprzeadaja rozne sukienki - takie bardziej na co dzien i na wieksze okazje. Ja zamawiałam od nich kilkukrotnie i za kazdym razem byłam zadowolona. Maja dobra jakosc, nie przeswituja, wygladaja ładnie po praniu. Jak chcesz kupić niepowtarzalne sukienki na wesele , komunie , chrzciny czy urodziny to tam zdecydowanie znajdziesz <3 ja jak zamawialam we wtorek to sukienke odebralam w paczkomatu w czwartek, wiec i dostawe maja szybka.
ODPOWIEDZ