Teatr Polonia

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
VelmaDinkley
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 8:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Teatr Polonia

Post autor: VelmaDinkley »

Cześć,

orientujecie się może czy teatry działają już w miarę normalnie, a konkretnie czy Teatr Polonia wznowił działalność? Nie wiem też jak wyglądają obostrzenia na spektaklach? Jak rozumiem liczba miejsc jest ograniczona, a do tego czy w sali należy siedzieć w maseczce ochronnej?

Tak właściwie to gdybyś ktoś mógł skierować mnie do strony gdzie znajdę informację na temat działających teatrów i listy spektakli, będę bardzo zobowiązana.
Awatar użytkownika
kanienka8
Posty: 112
Rejestracja: 07 lip 2019, 11:39

Re: Teatr Polonia

Post autor: kanienka8 »

Nie wiem jak teatr polonia, ale ja Wam powiem jedno, ze bardzo lubię własnie nowe sztuki i spektakle, dlatego niedługo lece do Lublina na spektakl NIC, warto kupić jeszcze bilety tutaj http://spotkaniakultur.com/ bo zostały.

na wyciągnięcie ręki po angielsku
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Teatr Polonia

Post autor: iwika »

Jeśli chodzi teatr to ja bardzo lubię. Często chodzę na spektakle, nawet jeżdżę do innych miast. W Warszawie na przykład jest Teatr Komedia. Dbają gwiazdorską obsadę spektakli i mają ciekawy repertuar. Moim zdaniem każdy widz znajdzie u nich coś dla siebie. Na ich stronie https://teatrkomedia.pl/ zawsze są aktualne informacje i warto skorzystać.
Kumiń

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Kumiń »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ