Używane książki

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Rejna-80
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 1:23

Używane książki

Post autor: Rejna-80 »

Hej. Czy któraś z was wie, gdzie w internecie mogę kupić używane książki w dobrej cenie? Znacie jakieś sprawdzone portale ogłoszeniowe lub coś podobnego?
Awatar użytkownika
dżamila-97
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 1:04

Re: Używane książki

Post autor: dżamila-97 »

Znam bardzo fajny antykwariat, czyli literacki24.pl. Kupisz u nich dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie. Nie tylko książki, ale też płyty, a nawet nuty. Właśni u nich znalazłam kilka perełek, dlatego polecam zajrzeć :)
pamikaś

Re: Używane książki

Post autor: pamikaś »

wynajmuję wirtualne biuro w Optioffice i oni zapewniają też usługi profesjonalnego księgowego. Wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne świadczą też pomoc sekretarską, administracyjną i prawną. Pełen komplet usług włącznie z odbieraniem maili, listó i przesyłek. Na życzenie moga je odesłać pod wskazany adres. Dodatkowo pomahają przy rejestracji spółki i wprowadzaniu zmian do KRS. W jednym miejscu można mieć wszystko, co potrzebne w rozwoju własnego biznesu. Ja polecam wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Używane książki

Post autor: Titana »

Na pewno w internecie się znajdzie sporo stron, choćby... Allegro. W wielu miastach też są antykwariaty albo stoją na ulicach, tak przynajmniej jest u mnie w Katowicach.
ODPOWIEDZ