Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Trompka11 »

Podpowiem Wam, że ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się specjalne szkoły anglojęzyczne. Sprawdzając informacje z https://szkolaeuropejska.pl/ dochodzę do wniosku, że faktycznie może być to bardzo korzystną opcją dla Was. Warto poczytać na ten temat więcej i zastanowić się, jak możecie z tego skorzystać.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: anuta439 »

Ja jednak wolę dla dzieci szkołę polskojęzyczną, ale z opcją nauki języka angielskiego w ramach zajęć czy po zajęciach :) W https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ jest bardzo rozbudowana oferta zajęć pozalekcyjnych, dzięki czemu dzieci mogą też rozwijać się tanecznie, muzycznie czy plastycznie!
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: annauja »

Ja też postawiłam na szkołę dwujęzyczną i zapisałam córkę do prywatnej podstawówki Edison na warszawskim Wilanowie :) Jest obecnie w 3 klasie i z każdym kolejnym rokiem utwierdzam się tylko w przekonaniu, ze to była świetna decyzja. Super nauczyciele, wysoki poziom, dużo zajęć dodatkowych. W szkole panuje otwarta i rodzinna atmosfera, dzieci uczą się tolerancji, zdobywają wiedzę i rozwijają swoje zainteresowania.
ODPOWIEDZ