Drogeria internetowa - będzie taniej?

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Drogeria internetowa - będzie taniej?

Post autor: MariJa »

Myślicie, że drogeria internetowa ma szansę zaproponować lepsze ceny?
Tutaj https://kosmetykizameryki.pl/ widziałam coś takiego.
Wygląda to dość interesująco, tym bardziej, że mają nawet nieco większy wybór niż kojarzę z tych drogerii do których chodzę.
Co radzicie?
Kupujecie w takich sklepach?
Młosko

Re: Drogeria internetowa - będzie taniej?

Post autor: Młosko »

Oczywiście, że będzie taniej, sama jakiś czas temu podliczyłam ile mogę zaoszczędzić zamawiając z drogerii Strefa Urody i naprawdę żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Warto zajrzeć do ich działu https://strefaurody.pl/Bestseller-sbestseller-pol.html z bestsellerami, bo ceny są naprawdę mocno konkurencyjne
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: Drogeria internetowa - będzie taniej?

Post autor: still_alice »

Ja zawsze kupuje w drogeriach internetowych. Maja nie tylko lepsze ceny, ale i często oferują fajniejsze produkty, mają szerszą ofertę i bardzo fajne promocje. Dużo częściej niż w stacjonarnych sklepach dostaje też jakieś próbki, dzięki czemu mogę sprawdzić, czy dany produkt mi odpowiada i znaleźć nową perełkę kosmetyczną dla siebie. Szkoda tylko, że czasami trzeba dość długo czekać, ale to nic
Ķączka1

Re: Drogeria internetowa - będzie taniej?

Post autor: Ķączka1 »

Ja uwielbiam robić zakupy w Notino. Ich strona internetowa jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, dzięki czemu zakupy to czysta przyjemność. A niskie ceny to dodatkowy bonus!
Palima

Re: Drogeria internetowa - będzie taniej?

Post autor: Palima »

A ja nigdy tam nie zaamawiałam, w ogóle w sieci nigdy nie zamawiałam ale muszę wreszcie sprobować :) szczegolnie ze sobie zerknęlam i faktycznie ceny są zachecające
ODPOWIEDZ