Drogeria perfumeryjna Kalaaps

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
inka
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 17:30

Drogeria perfumeryjna Kalaaps

Post autor: inka »

Dziewczyny! Słyszałyście o perfumerii internetowej Kalaaps? Trafiłam na ich ofertę niedawno i muszę przyznać, że jestem zakochana. Dawno nie widziałam tak dobrze zaopatrzonej drogerii online w dodatku z tak super cenami. Czy któraś z was robi tam zakupy? :)
Awatar użytkownika
Strzeżymira
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 11:49

Re: Drogeria perfumeryjna Kalaaps

Post autor: Strzeżymira »

Drogerie z markowymi kosmetykami mają różne opinie, ale Kalaaps jest jedną z najbardziej polecanych, co mnie wcale nie dziwi. Lubię tam robić zakupy, bo poza damskimi zapachami mają też duży wybór perfum męskich. Oczywiście wszystkie produkty są oryginalne i cudownie pachną :)
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Drogeria perfumeryjna Kalaaps

Post autor: patrysia909 »

ja regularnie perfumy kupuję tutaj https://mpperfumeria.pl/ maja bardzo dobre jakościowo produkty czasami trafi się też jakaś ciekawa i fajna znizka... wszystko jest
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Drogeria perfumeryjna Kalaaps

Post autor: iwika »

Ja często zamawiam kosmetyki i perfumy online. Dlatego zawsze szukam nowych drogerii, które mają ciekawy asortyment. Jakiś czas temu pojawiła się na rynku Pinali.pl Drogeria Internetowa. Zdecydowanie warto sprawdzić ich ofertę. Nie tylko jeśli chodzi o perfumy (chociaż tych też jest spory wybór), ale także kosmetyki do makijażu czy pielęgnacji. Mają spory wybór kosmetyków naturalnych, które sama osobiście często wybieram. Myślę, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie, bo mają nie tylko szeroki asortyment, ale i bardzo konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Drogeria perfumeryjna Kalaaps

Post autor: ragatara »

Moją ulubioną stroną z perfumami jest https://odlewkiperfum.pl/ kupuje u nich co róż nowe zapachy i z każdego jestem zadowolona, wszystkie trwałe i nie drogie. Według mnie bez problemu znajdziecie u nich odpowiedni zapach dla siebie, a co fajne, to to, że pojemności perfum są także większe.
ODPOWIEDZ