Opinie o urządzeniu Qtera?

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Łucja

Opinie o urządzeniu Qtera?

Post autor: Łucja »

Mam zamiar w przyszłym miesiącu, do swojego gabinetu kosmetycznego, kupić urządzanie do liftingu twarzy. Zastanawiam się nad urządzeniem o nazwie Qtera. Czy mieliście kiedyś do czynienia z tym urządzeniem? Z chęcią przeczytam wasze opinie na jego temat.
Miłka

Re: Opinie o urządzeniu Qtera?

Post autor: Miłka »

Oczywiście, że słyszałam i zdecydowanie myślę, że powinnaś w nie zainwestować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu, to pod tym adresem - https://ifapro.pl/qtera-rf/ , znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Opinie w internecie, zdecydowanie powinny Cię zachęcić do zakupu.
Kaśka

Re: Opinie o urządzeniu Qtera?

Post autor: Kaśka »

Jeśli dobrze kojarzę, to Qtera, jest w gabinecie, do którego chodzę. Osobiście jeszcze z niego nie korzystałam, ponieważ nie potrzebuje na tę chwilę liftingu, ale słyszałam opinie klientek i wszystkie były zachwycone. Dlatego myślę, że spokojnie możesz rozważyć zakup tego urządzenia.
Łubka

Re: Opinie o urządzeniu Qtera?

Post autor: Łubka »

Byłam na ich stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i jestem pozytywnie zaskoczona. Jest to urządzenie wielofunkcyjne. Na którym można robić zabiegi: napięcia i liftingu skóry, przestrzenne zagęszczenie skóry 3D, zmniejszenie blizn, porów i przebarwień, usuwanie rozstępów.
Myśia

Re: Opinie o urządzeniu Qtera?

Post autor: Myśia »

Na pewno nie omieszkam sprawdzić, czym się tak zachwycacie. Jeszcze nie słyszałam o tym urządzeniu, ale nadrobię zaległości. Mam gabinet kosmetyczny, ale jak do tej pory robię w nim tylko manicure oraz pedicure. Jednak chcę zrobić dodatkowe kursy, które poszerzą moją działalność.
ODPOWIEDZ