perfumy - próbki a oryginał

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Bianka72
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2022, 2:11

perfumy - próbki a oryginał

Post autor: Bianka72 »

Hej dziewczyny, czy kupujecie może próbki perfum? Od wielu znajomych słyszałam, że się bardzo opłaca, bo są tanie, ale ja nie jestem jeszcze do końca przekonana. Boję się po prostu, że mogę trafić na podróbki. Jak to jest tak naprawdę? Macie jakieś doświadczenie w zakupach perfum i możecie mi nieco doradzić w tym zakresie? To byłoby bardzo pomocne :)
Awatar użytkownika
świętomira
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2022, 17:17

Re: perfumy - próbki a oryginał

Post autor: świętomira »

Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim znaleźć dobry sklep z perfumami. Może to być oczywiście sklep online, bo ich jest cała masa tak naprawdę i nietrudno będzie znaleźć taki z fajną ofertą, dobrymi cenami i dużym wyborem produktów. Czytaj opinie poza tym. Generalnie próbki to te same produkty co pełnowymiarowe i tak powinno być wszędzie. Powodzenia :P
ankin

Re: perfumy - próbki a oryginał

Post autor: ankin »

Kiedyś kupowałam testery ale często był to zbędny wydatek, dlatego obecnie wolę czytać opisy i recenzje. Na podstawie rzetelnie tworzonych treści realnie da się wybrać odpowiedni zapach. Ostatnio np. zafundowałam sobie przepiękną kompozycję Carolina Herrera Good Girl, zachęcona artykułem zamieszczonym na blogu https://encykloperdiaperfum.pl/perfumy/ ... -good-girl . naprawdę trafnie została tu ona przedstawiona. Perfumy te faktycznie idealnie pasują do mojego zmiennego nastroju, dynamicznego charakteru i trochę specyficznego seksapilu w sportowym wydaniu. Są w dodatku wybitnie wręcz trwałe.
ODPOWIEDZ