Perfumy

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
anita92
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 11:28

Perfumy

Post autor: anita92 »

Kobietki, jakich perfum używacie wiosną i latem? Ja się zastanawiam nad zmianą, bo mam wrażenie, że ostatnio trochę zmienił mi się węch, po prostu jakoś perfumy, które zawsze i się podobały, teraz pachną nieco inaczej, jakby gorzej. Polecicie mi proszę jakieś świeże, lekkie perfumy? Lubię takie zapachy delikatne, może z nutą ogórka, coś w tym stylu.
nadia333

Re: Perfumy

Post autor: nadia333 »

Mi przeważnie dany zapach po jakimś czasie się nudzi i potrzebuję odmiany. Wiosną i latem zawsze stawiam na orzeźwiające, niezbyt ciężkie perfumy, np. cytrusowe albo z akcentami wodnymi lub drzewnymi. Dwie wspaniałe kompozycje tego typu ( Escentric Molecules Molecule 05 i Police To Be Green) znalazłam ostatnio w ofercie sklepu Perfumy.pl. Na pewno nie raz jeszcze wrócę do tej e-perfumerii, ponieważ wybór perfum jest tutaj wręcz ogromny i niemal każde da się kupić w małym opakowaniu. Dostępne produkty są rzecz jasna oryginalne- to też zdecydowanie na plus, ponieważ ja cenię sobie jakość i trwałość zapachu.
ODPOWIEDZ