testery perfum?

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Adela1970
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2022, 2:34

testery perfum?

Post autor: Adela1970 »

Hej kobietki! Powiedzcie mi, jakie macie zdanie na temat takich produktów jak testery perfum? Niektóre osoby ich nie kupują, jeśli to są testery jakichś droższych perfum, a to dlatego, że boją się braku oryginalności i po prostu przepłacenia za produkt. Ja jednak wiem, że to są oryginalne zapachy, ale jedynie w innym opakowaniu. Która z was kupuje testery?
roxi34

Re: testery perfum?

Post autor: roxi34 »

Jak najbardziej zdarza mi się kupować testery, zwłaszcza jeśli sięgam po jakąś markową kompozycję po raz pierwszy. Niekiedy też jednak czytam dokładny opis czy recenzję i zamawiam większe flakoniki. Tak było np. w przypadku perfum Jimmy Choo Fever. Wiele cennych informacjo o nich znalazłam na blogu https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/jim ... zja-opinia , wystarczająco dużo aby śmiało podejść do zafundowania sobie dość słodkiej, intensywnej fuzji orientalnych aromatów, zamkniętych w pięknej fioletowej buteleczce.
ODPOWIEDZ