Zamykanie naczynek w Krakowie

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Zamykanie naczynek w Krakowie

Post autor: Agnieszka »

Dziewczyny jak wygląda się po laserze (zamykanie naczynek) i przez ile dni? Wiem, jak wygląda skóra przy usuwaniu malformacji, ale przy naczynkach są slabsze parametry i nie wiem jak się umówić na usta żeby nie kolidowało to ze sobą Poza tym zazwyczaj po laserze unikam ludzi i nie straszę na ulicach
No i jaki gabinet w Krakowie polecicie?
Juntaś

Re: Zamykanie naczynek w Krakowie

Post autor: Juntaś »

Sama jestem już po zabiegu sama zdam relację, być może będzie dla niektórych pomocna. Zabieg miałam wykonany wczoraj. Pierwszego dnia miejsce zabiegu przez kilka godzin są różowe jak od mocnego spalenia słońcem. Na drugi dzień pojawia się opuchlizna, dr po zabiegu poinformował, że będzie nachodzić aż na powieki i średnio utrzumuje się 3dni. Nie będę owijać w bawełnę, opuchlizna głównie pod powiekami dolnymi jest bardzo duża, tak jakby od groma limfy było zebranej i oczy robią się o połowę mniejsze więc jeśli planujecie ten zabieg to zapewnijcie sobie 3 dni nie wychodzenia z domu W Krakowie zapisz sie do Derma Med - mają tam dobre urzadzenia do wykonywania zabiegu.
Daję kontakt https://www.derma-med.pl/peelingi/
ODPOWIEDZ