Dzień chłopaka w firmie

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Patuśka

Dzień chłopaka w firmie

Post autor: Patuśka »

Hej,

Co kupujcie Panom z pracy? Praktykujecie takie akcje? My zastanawiamy się nad spersonalizowanym czekoladowym upominkiem, bo przecież każdy lubi słodycze. A Jest to opcja że nie będzie "faworyzowania".

Mamy 130 panów w kopro więc tematem już chcemy się zająć ;)
Fańka

Re: Dzień chłopaka w firmie

Post autor: Fańka »

U nas chyba skończy się na przysłowiowym lizaku chodź uważam że kreatywność jest fajna. No nic jest to pole do dyskusji wobec tego święta bo się zbliża wielkimi krokami do nas ;) Lipca juz nie licze a sierień zleci jak ta lala i juz bedzie wrzesień ( ja tam wole wczesniej planowac bo nie ma nerwow )
Zośka

Re: Dzień chłopaka w firmie

Post autor: Zośka »

Nie wiem kiedy autorka to przeczyta ale o jaka personalizacje czekolady chodzi? Wiecie może jaka firma to oferuje ze to mialo super jakość? ;)

Ogolnie uwazam ze jesli decydujemy sie robic prezent czy to w firmie czy prywatnie to nie moze byc to dziadostwo tylko cos fajnego ;)
Patuśka_odpowiada

Re: Dzień chłopaka w firmie

Post autor: Patuśka_odpowiada »

Jeśli chodzi o mój pierwszy wpis to miałam na myśli firmę Chocolissimo. Polecam forumowiczom skorzystać z ich oferty. Mają ciekawe rozwiązania i czekolada wygląda bardzo efektywnie. Smak jest wow - ale to musicie spróbować. Pozdrawiam Wam gorąco z Warszawy
olabiśka11

Re: Dzień chłopaka w firmie

Post autor: olabiśka11 »

Patuśka pisze: ↑23 lip 2021, 19:33 Hej,

Co kupujcie Panom z pracy? Praktykujecie takie akcje? My zastanawiamy się nad spersonalizowanym czekoladowym upominkiem, bo przecież każdy lubi słodycze. A Jest to opcja że nie będzie "faworyzowania".

Mamy 130 panów w kopro więc tematem już chcemy się zająć ;)
czekolada to już przeżytek :) ileż można..
-
tani catering dietetyczny Warszawa
ODPOWIEDZ