Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
jarosława-86
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2020, 15:12

Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Post autor: jarosława-86 »

Czy Wy też pijecie inną kawę zimą i latem? Kiedy są upały staram się pić kawę o owocowym, cytrusowym aromacie zazwyczaj na zimno. Jest orzeźwiająca i pobudzająca.
Awatar użytkownika
Maja1966
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 22:02

Re: Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Post autor: Maja1966 »

Zdecydowanie tak. Dla mnie kawa w chłodniejsze dni musi być gorąca i intensywna - najlepiej o korzennym, czekoladowym aromacie. Latem tak jak napisałaś bardziej zależy mi na orzeźwieniu. Polecam kawy z palarnia UpCafe - duży wybór i kawy z całego świata.
Awatar użytkownika
Tanii999
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:45

Re: Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Post autor: Tanii999 »

Najlepsza kawa na lato to chyba kawa mrożona, ja lubie z dodatkiem cynamonu.
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Post autor: kawoszka »

Ja pijam kawę, ale w upalne lato mi jakoś nie podchodzi. Dlatego znalazłam ten artykuł tu https://www.mestetyczna.pl/co-zamiast-k ... ternatywy/ Zainteresowałam się napojem Yerba mate, który ma w składzie kofeinę. Pobudza do dzialania, dodaje energii . Regularne picie yerba mate pozytywnie wpływa na koncentrację i poprawia pamięć. Muszę koniecznie spróbować.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Post autor: Kamilla36 »

Oczywiście mrożona - ochłodzi i ugasi pragnienie
___
http://fryzjerpieskow.pl/
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

Re: Jaka kawa jest najlepsza na lato?

Post autor: paulinabb »

Zdecydowanie kawa mrożona, najlepiej z dodatkiem mleka kokosowego i syropu smakowego waniliowego od Espresso Syrup. To mój domowy sposób na przyrządzenie kawy idealnej na letnie, upalne dni ;)
ODPOWIEDZ