Jakie urządzenie wielofunkcyjne macie u siebie w kuchni?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
alina
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2019, 8:12

Jakie urządzenie wielofunkcyjne macie u siebie w kuchni?

Post autor: alina »

Hej! Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie? Zastanawiam się nad zakupem robota kuchennego do nowego mieszkania. Chciałabym mieć maszynę, która pozwoliłaby mi na miksowanie, wyrabianie ciast, blendowanie i gotowanie. Zależy mi także, żeby nie zajmowała dużo miejsca.
Awatar użytkownika
leoncja-60
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2019, 20:48

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne macie u siebie w kuchni?

Post autor: leoncja-60 »

Hmm… A znasz speedcooka? Teraz chyba nawet jest na niego promocja. Zdecydowanie polecam jeśli zależy Ci na sprawdzonym sprzęcie. Ja używam go od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Julita81
Posty: 16
Rejestracja: 27 sie 2019, 6:09

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne macie u siebie w kuchni?

Post autor: Julita81 »

Roboty kuchenne to świetna sprawa. Również muszę jakiegoś kupić. Na razie zbieram pieniążki, ale to tylko kwestia czasu.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2019, 7:28

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne macie u siebie w kuchni?

Post autor: Tatiana »

Jeśli potrzebujesz maszyny, która spełnia te wszystkie funkcje, to warto zainwestować w speedcooka. Też mam tego robota kuchennego u siebie i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Można w nim gotować, miksować, wyrabiać ciasta etc.
ODPOWIEDZ