Przepisy i jedzenie

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
aśdz

Przepisy i jedzenie

Post autor: aśdz »

Gotujecie sami, czy raczej nie? Ja bardzo lubię gotować, ostatnio robiłam leczo. Narobiłam go na dwa dni, jest przepyszne, bo dałam do niego dużo warzyw, cukinii (która teraz jest jeszcze droga), no i kilka różnych kiełbasek, które wcześniej podsmażyłam. Kiełbasy kupuje wyłącznie ze sklepu internetowego Hurt Mięs, możecie go znaleźć online, jak wpiszecie sobie w google drób hurt Oni wędliny, kiełbaski, itp. mają bardzo dobrej jakości, są smaczne, no i wysokiej jakości, a ceny wbrew pozorom mają przystępne, polecam.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Przepisy i jedzenie

Post autor: iwika »

Wędliny chyba większość woli kupowac stacjonarnie. Na szczęście dobre masarnie mają swoje sklepy firmowe i zdecydowanie jest w cyzm wybierać. Wiem, że wysokiej jakości wędliny powstają w tej masarni https://wedlinyzdebiny.pl/ . Dbają o jakość i skład. Wędzą tylko na naturalnym dymie, a w produktach nie ma żadnych zbędnych dodatków.
dyniara

Re: Przepisy i jedzenie

Post autor: dyniara »

A gotujecie sezonowo? Ja jestem zachwycona tym, że teraz dostępna jest dynia. A na stronie www znalazłam przepyszny przepis na owsiankę z dynią, i w sumie jeszcze parę świetnych propozycji. W tym tygodniu na pewno wypróbuję jeszcze hummus z dyni i zupkę. Najlepiej piec warzywa za jednym razem i potem kilka dań z nich zrobić.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Przepisy i jedzenie

Post autor: lady30 »

Zawsze gotuję sama, nie wyobrażam sobie zamówić jedzenia czy kupować gotowców. Nie tylko chodzi o to, że lubię pitrasić ale i o jakość posiłków, jeśli coś robię sama to wiem co jest w składzie. Nawet wykonywanie własnych wędlin nie jest takie trudne jeśli zna się przepisy i ma potrzebne akcesoria. A takie możecie znaleźć w sklepie https://www.domowaspizarnia.pl/pl/c/DO- ... WEDLIN/228 . Co powiecie na domową szynkę albo kiełbasę?
aniita

Re: Przepisy i jedzenie

Post autor: aniita »

Myśleliście już może o tym by postawić na śniadania do biura ? Właśnie z tego co widziałam niedawno to firma posiada bardzo dobrą ofertę i przede wszystkim posiłki są bardzo urozmaicone, do tego też wybór jest tutaj wielki
alkaa

Re: Przepisy i jedzenie

Post autor: alkaa »

Warto tutaj zaznaczyć to, że istotna jest jakość poszczególnych produktów - dlatego na pewno warto na to zwrócić uwagę. Jak chodzi o takie aspekty, jak kremy z masła orzechowego i inne orzechowe produkty, to śmiało tutaj możecie zerknąć na produkty maslove.pl. Ich oferta jest mega korzystna.
ewkaa

Re: Przepisy i jedzenie

Post autor: ewkaa »

Odkryłam niezwykłe miejsce - restaurację nad brzegiem Wisły, o nazwie https://rivercafe.pl/ Personel tam traktuje klientów niezwykle życzliwie, a ich menu imponuje różnorodnością i wyjątkowymi smakami potraw.
ODPOWIEDZ