Przyprawy z kuchni świata

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
stella86
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 6:58

Przyprawy z kuchni świata

Post autor: stella86 »

Hej dziewczyny! Od zawsze bardzo lubię gotować, a szczególnie kombinować z daniami z kuchni świata. Często mam problem z kupieniem różnych przypraw i mieszanek, bo zwyczajnie nie są dostępne w sklepie lub są, ale w kosmicznej cenie. Może znacie jakieś sklepy online z takimi produktami?
Awatar użytkownika
Apollina_86
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 8:06

Re: Przyprawy z kuchni świata

Post autor: Apollina_86 »

Też dużo gotuję i eksperymentuję z daniami, natomiast przyprawy zamawiam ze sklepu rafex.eu. Mają olbrzymi wybór jednorodnych przypraw, ale i mieszanek, a także ziół czy nawet herbat. Koniecznie zajrzyj, bo ceny są też kuszące :)
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

Re: Przyprawy z kuchni świata

Post autor: paulinabb »

Ciekawy wątek. Chętnie dowiem się, gdzie kupię dobrej jakości przyprawy typu kardamon, imbir czy cynamon. Może Was to zaskoczy, ale od jakiegoś czasu stawiam na kawę ziarnistą z dodatkiem tych przypraw. Podobno każda z nich ma w sobie mnóstwo cennych właściwości. Słyszeliście o tym sposobie przyrządzania kawy? ;)
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: Przyprawy z kuchni świata

Post autor: kawoszka »

W mojej kuchni często do potraw , napojów dodaję goździki. Lecz ostatnio szukając ich w moim ulubionym sklepie znalazłam ten artykuł tu https://www.bee.pl/gozdziki-wlasciwosci ... a-963.html Dowiedziałam się bardzo ciekawycch informacji na temat tej przyprawy. Nie miałam pojęcia o tak dużym wpływie goździków na nasze zdrowie. Zachecam do przeczytania i przy okazji zakupów w tym sklepie.
ODPOWIEDZ