Speedcook opinie

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
awizo
Posty: 21
Rejestracja: 18 paź 2019, 1:10

Speedcook opinie

Post autor: awizo »

Czy ktoś z was korzysta ze speedcooka? Na ich stro nie firmowej znalazłam to cudo i marzy mi się! Jak się sprawdza u was no i jak z obsługą klienta, jak długo czeka się na przesyłkę itd?
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Speedcook opinie

Post autor: alen »

Nie wiem jak u Ciebie z kuchnią i gotowaniem ale ze mnie to żadna pani domu. Także to urządzenie to moje wybawienie. jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 56
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:46

Re: Speedcook opinie

Post autor: stokrotka »

Kocham ten sprzet miłością ogromną. Sporo mi w kuchni ułatwia. Nie wiem jak wcześniej funkcjonowałam bez niego. Choc powiem że miałam opór i najpierw kupili rodzice a potem ja.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: Speedcook opinie

Post autor: felka »

Myślę że z jego pomocą każdy polubi gotowanie. Bardzo fajne jest to i wygodne. I można chłopa zagonić aby coś zrobił bo nie ma w tym nic skomplikowanego :)
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: Speedcook opinie

Post autor: iwka »

Przede wszystkim robienie zup to sama przyjemność. Samo się robi nie trzeba nad tym stać i mieszać:) I dla parowar to super sprawa. Uwielbiam warzywa na parze. Funkcji jest ogrom. Warto testować.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 119
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:00

Re: Speedcook opinie

Post autor: charlotte1991 »

Bardzo fajne urządzenie. Myślę, że sprawdzi się w każdej kuchni - szczególnie polubią je osoby, które nie potrafią gotować :) Funkcji jest bardzo dużo, nie trzeba kombinować z gotowaniem. Wszystko się praktycznie samo robi.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Speedcook opinie

Post autor: julka »

Ja też chcę kupić speedcooka. Moja mama ma i bardzo go sobie chwali. Gotowanie jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Ja niestety nie mam talentu do gotowania i czekam na to urządzenie jak na zbawienie :P
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: Speedcook opinie

Post autor: mania »

Cudowne urządzenie. Gotowanie z nim nie jest już takie samo! Naprawdę kup, szczerze polecam. Będziesz baaaardzo zadowolona :) Ja nie wiem jak mogłam żyć bez tego sprzętu.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 14
Rejestracja: 23 gru 2019, 23:27

Re: Speedcook opinie

Post autor: milka »

Widzę, że nie tylko ja jestem miłośniczką tego urządzenia. Powiem Ci tak... Kupuj i nawet się nie zastanawiaj. Sama zobaczysz jak zmieni się twoje gotowanie;)
Awatar użytkownika
goska
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2019, 0:26

Re: Speedcook opinie

Post autor: goska »

Nie lubię gotować. Z tym urządzeniem jest mi sporo łatwiej i szybciej. dużo robi za mnie i to mi się podoba:)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Speedcook opinie

Post autor: Kasia »

Ja z kolei mam w domu Thermomix i również jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo ułatwia mi on zdrowe gotowanie. Przepisów szukam w sieci, na przykład ostatnio trafiłam na stronie internetowej https://thermodieta.pl/ryz-z-kalafiora- ... -thermomix na świetny przepis na ryż z kalafiora z borówkami. Jestem pewna, że bez tego urządzenia nie przygotowałabym sama tak wyszukanego dania.
ODPOWIEDZ