zdrowe oleje

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
Ulana
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2022, 1:47

zdrowe oleje

Post autor: Ulana »

Cześć dziewczyny, spożywacie jakieś zdrowe oleje? Mam na myśli coś innego niż standardowy słonecznikowy czy rzepakowy. Mnie ostatnio w oko wpadł olej z czarnuszki i zastanawiam się nad zamówieniem. Czytałam, że ma sporo właściwości prozdrowotnych i wydaje mi się, że fajnie by go było przetestować w kuchni. Używałyście i chcecie podzielić się opiniami?:P
ania74

Re: zdrowe oleje

Post autor: ania74 »

Zdecydowanie olej z czarnuszki to świetny dodatek w kuchni! Też słyszałam wiele o jego prozdrowotnych właściwościach i muszę powiedzieć, że oprócz tego w smaku też mi podpasował. Ja dodawałam go do sałatek. Jednak szukałam długo skąd zamówić dobrej jakości oleje naturalne i wpadłam na https://olejewielkierychnowo.pl. Mają bardzo duży wybór naturalnych olejów - jest też konopny, słonecznikowy, makowy i wiele więcej. Ogromnym plusem jest to, że wszystkie oleje tłoczone są na zimno z nasion uprawianych przez gospodarstwo, które zajmuje się też produkcją i dba o właściwe przechowywanie. Można mieć pewność, że produkty nie tracą swoich właściwości.
ODPOWIEDZ