apple serwis

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Piotruś90

apple serwis

Post autor: Piotruś90 »

Cześć, jakie są wasze doświadczenia związane z oddaniem telefonu do naprawy? Szukam jakiegoś dobrego serwisu i trafilem na https://helppa.pl/ Z tego co słyszałem to jest to porządny apple serwis, który naprawia szybko telefony. Możecie polecić na co należy zwrócić uwagę oddając telefon do naprawy? Będę wdzięczny za merytoryczne odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 45
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: apple serwis

Post autor: Wlada »

Z iphonem to tylko do takich serwisów oczywiście, specjaliści od konkretnej marki na pewno najlepiej sobie poradzą z naprawami. Ja akurat postawiłam na inny telefon, oczywiście tańszy, ale uważam, że też spoko. Przez stronę https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/onepl ... ecyfikacja znalazłam świetny telefon One Plus, powinniście też być zadowoleni z tego wyboru.
nośtyk

Re: apple serwis

Post autor: nośtyk »

Optioffice wynajmują biura wirtualne każdemu, kto nie potrzebuje miejsca stacjonarnego do pracy, a jedynie atrakcyjnego adresu do zarejestrowanai firmy i budowanai własnej marki przed klientem. Biura wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne znajdują się w Warszawie, ale są otwarte dla klientów z każdej części kraju i z zagranicy . Można pracować w każdym zakątku świata, a woje miejsce stałe pod którym jest zarejestrowana spółka mieć w Warszawie. W Optioffice odbeiramy pocztę , maile, pomagamy komplektować dokumnety, a także rejestrujemy firmy w KRS, ZUS , US, GUS i CEIDG, organizujemy wsparcie księgowe, prawne oraz przekeirowujemy pocztę i przesyłki na wskazany przez Państwa adres. Zapraszamy do kontaktu.
błagamwas

Re: apple serwis

Post autor: błagamwas »

Dobre ceny jeśli chodzi o serwis Apple znajdziemy w https://medicphone.pl/wymiana-szybki-iphone/ , fabryczny serwis ma często ceny z kosmosu. Serwis MedicPhone spełnia oczywiście wszystkie standardy napraw, właściwie nie ma różnicy pomiędzy serwisem fabrycznym. A jak mówi stare przysłowie, jeśli nie ma różnicy, to po co przepłacać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: apple serwis

Post autor: kasiakowa06 »

błagamwas pisze: ↑23 kwie 2021, 23:43 Dobre ceny jeśli chodzi o serwis Apple znajdziemy w medicphone.pl/wymiana-szybki-iphone/ , fabryczny serwis ma często ceny z kosmosu. Serwis MedicPhone spełnia oczywiście wszystkie standardy napraw, właściwie nie ma różnicy pomiędzy serwisem fabrycznym. A jak mówi stare przysłowie, jeśli nie ma różnicy, to po co przepłacać.
Ja gorąco polecam autoryzowane serwisy Apple. Moim supportem tego sprzętu jest szczeciński https://www.maqsimum.pl/
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: apple serwis

Post autor: elzbieta »

Przy problemach z wyświetlaczem na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://idream.pl/serwis/cennik/iphone/ ... wietlacza/ . Macie tam bowiem namiar na autoryzowany serwis, gdzie uzyskacie fachowe usługi w tym zakresie. Uważam, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i również zobaczyć jakie usługi oferują oraz jaka jest ich cena.
ODPOWIEDZ