budowa domu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Raduś34

budowa domu

Post autor: Raduś34 »

Cześć, nie wiesz co jest potrzebne do budowy domu? Do budowy domu potrzebnych jest mnóstwo produktów między innymi beton czy też bloczki betonowe. Na stronie http://betoniarniaczarnocin.pl/ znajdziecie firmę, która posiada ogromne doświadczenie w branży budowlanej oraz oferują najwyższej klasy materiałów betonowych. Słyszeliście o tej firmie?
Aśka

Re: budowa domu

Post autor: Aśka »

Ja szukałam dobrej firmy do budowy domu, nie wiedzialam na co sie zdecydowac, bo tyle ofert jest na rynku... znajomy mi polecil firme https://prbkubatura.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe/ zajmuja sie budownictwem przemyslowym, ogarniaja takze budynki mieszkalne
Jaśko

Re: budowa domu

Post autor: Jaśko »

Jasne sama budowa domu to bardzo istotna kwestia i ja jestem przekonany, że od razu powinniśmy uwzględnić właściwą termomodernizację całego obiektu. Tak jak widziałem na stronie https://www.knaufinsulation.pl/czyste-p ... insulation to jak najbardziej samo wykorzystanie właściwej wełny mineralnej jest moim zdaniem niezwykle ważne.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: budowa domu

Post autor: Kasia »

A czy macie już wybrany projekt Waszego domu? Jeśli jeszcze nie, to polecam zapoznać się z projektami, jakie przygotowała Pracownia Architektoniczna MG Projekt. Oferta ta jest dostępna na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/. Jak widać trwa tam teraz fajna promocja i do każdego zamówionego projektu pracownia oferuje gratis paczkę dodatków o wartości aż 2000 złotych.
ryś

Re: budowa domu

Post autor: ryś »

Każda budowa kiedyś sie kończy. I jeśli na wasze oko wszystko jest idealne ( a nie znacie się na budownictwie ) to skorzystajcie z tej oferty tu https://www.mpexpertbud.pl/ Niech rzeczoznawca tej firmy dokona ekspertyzy budowlanej i dostarczy wam dokumentację. W tedy będziecie mieć na 100% pewność, że wszystko jest prawidłowo wykonane. Lub nie - a w tedy dokumentacja jest podstawą wytoczenia sprawy sądowej przeciw firmie budowlanej.
jaśkowa

Re: budowa domu

Post autor: jaśkowa »

Moj mąż zajmuje sie remontmi, ale też i innymi usługami dla firm czy osób prywatnych. Ostatnio potrzebował na budowę agergat prądotwórczy. Znalazł tu https://wypozyczalnia.pabianice.pl/budo ... dotworcze/ Jest to bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Jak ktoś z was też zajmuje się remontami to warto zapamiętać ten adres. Nie zawsze trzeba kupować sprzęt, który wiemy że często nie będzie używany.
Bartuś

Re: budowa domu

Post autor: Bartuś »

Akurat sama budowa domu to dość poważne wyzwanie i ja jestem zdania, ze w takiej sytuacji na pewno również należy pamiętać o właściwym bezpieczeństwa na budowie. Bardzo ciekawie ten temat został rozwinięty w artykule https://debowetarasy.pl/bezpieczenstwo- ... nformacje/ i ja jestem zdania, że na pewno warto jest te rzeczy wiedzieć i o nich pamiętać.
ODPOWIEDZ