Czy malowanie paznokci może być hobby?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Tacjana1982
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:51

Czy malowanie paznokci może być hobby?

Post autor: Tacjana1982 »

Zastanawiam się nad tym, czy to, że stylizuję paznokcie sobie i swoim koleżanką mogę uznać jako hobby? Robię to w wolnym czasie, śledzę wszelkie trendy i nowości... Myślałam nawet nad tym, żeby otworzyć własną działalność.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Czy malowanie paznokci może być hobby?

Post autor: ragatara »

Moim zdaniem tak. Ja interesuje się już jakiś czas skarbami i to dlatego, że mój chłopak też tym się zajmuje. Identyfikacja skarbów jest poniekąd jego hobby i a forum https://www.pasja-eksploracja.com/ o tym sporo pisze.
helka

Re: Czy malowanie paznokci może być hobby?

Post autor: helka »

Każdy z nas ma inne hobby, ja uwielbiam czytać książki, zazwyczaj są to romanse, lubię te historie. Ostatnio przeczytałam "Kilka słów o miłości" #polskiegoNicholasaSparksa czyli Tomasza Kieresa. Opis tej książki jest zawarty na stronie http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/ ... 3L9M_VBzOI
Majkaś

Re: Czy malowanie paznokci może być hobby?

Post autor: Majkaś »

Uważam, że jeśli jest to zajęcie które sprawia nam przyjemność, to tak, jak najbardziej jest to hobby. A niektórzy nawet takie swoje hobby przekształcają w biznes. ;) Ja na przykład lubię robić na drutach i w https://wloczkowyswiat.pl/ kupuję włóczki, a następnie próbuję co nieco sprzedać. :)
jącik

Sprzedaż spółek

Post autor: jącik »

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
ODPOWIEDZ