czy warto założyć implanty zębowe

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 306
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: jaskolka »

Jak to wszystko wygląda w praktyce? czy o takie implanty trzeba dobrze i długo dbać, czy to w ogóle jest warta inwestycja? Może podpowiecie na co zawracać uwagę przy wybieraniu oferty? jestem strasznie ciekawa jak to wszystko wygląda w praktyce.
Awatar użytkownika
klaja
Posty: 54
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:16

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: klaja »

Kwestia implantologii jest bardzo szeroka, można by o niej wiele pisać, dlatego zdecydowanie lepiej pomyśleć o artykułach i o rozmowie z doświadczony, dentystą lekarzem. Odsyłam Cię do artykułu https://www.supradent.pl/oferta/implantologia/ , wiele cennych informacji, które rozwieją Twoje obawy :)
Miśka89

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: Miśka89 »

Ja trenowałam boks i niestety podczas jednego treningu i to przez nieuwagę wybiłam jedynkę. Niestety musiałam coś z tym zrobić i musiałam wstawić implant zębowy. Na wstawienie implantu zapisałam się do https://www.viscardi.com.pl/oferta.html i wstawiony implant był praktycznie nie do odróżnienia.
maruśka45

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: maruśka45 »

Pewnie, że warto. Pełne i ładne uzębienie bardzo zmienia wygląd. Możliwości jest wiele zobacz sobie do nich https://implant-zebowy.pl/. Pomogą dobrać odpowiednią metodę i rodzaj jeśli np zdecydujesz się na korony zębowe.
wiśka44

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: wiśka44 »

Ja sobie nie wyobrażam chodzić bez zęba, jakiegokolwiek. Implant był by obowiązkowo. Porządnie wykonają tutaj http://stomatologia-bianco.pl/uslugi/implanty. Świetnie wykonane.
Śruba

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: Śruba »

maruśka45 pisze: ↑07 sty 2021, 13:10 Pewnie, że warto. Pełne i ładne uzębienie bardzo zmienia wygląd. Możliwości jest wiele zobacz sobie do nich implantologia. Pomogą dobrać odpowiednią metodę i rodzaj jeśli np zdecydujesz się na korony zębowe.
Długo się zastanawiałam, ale w końcu dobre opinie mnie przekonały i myślę, że warto.
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: olkas »

Dokładnie, warto, ja jestem mega zadowolona w każdym razie, implant nie odróżnia się od reszty zębów i mogę bez stresu uśmiechać się bardzo szeroko :) We Wrocławiu na Hallera macie dobry gabinet stomatologiczny Maxdent i ja właśnie u nich miałam wszczepiany implant https://www.maxdent.pl/oferta/implantologia Bardzo dobrze ich oceniam, mega profesjonalnie tam, nowocześnie i miło no i ceny mają w porządku.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: anuta439 »

wiśka44 pisze: ↑29 sty 2021, 15:30 Ja sobie nie wyobrażam chodzić bez zęba, jakiegokolwiek. Implant był by obowiązkowo. Porządnie wykonają tutaj http://stomatologia-bianco.pl/uslugi/implanty. Świetnie wykonane.
Nie mam takiej potrezby, ale na pewno zainwestowałabym w implanty, bo nie wyobrażam sobie żadnych drutów w jamie ustnej:)
Zaśnik99

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: Zaśnik99 »

Ja nie wiem szczerze mówiąc, czy działać z implantami zębowymi, ale wszystko na ten temat znajdziesz tutaj http://hippolit.pl/ . Myślę, że jeżeli ktoś nie boi się takich zabiegów i jest to odpowiednio skonsultowane ze specjalistą to na pewno jest to w porządku rozwiązanie, chyba kwestia do indywidualnego rozważenia
Śnieżka

Re: czy warto założyć implanty zębowe

Post autor: Śnieżka »

Myślę, że wiele informacji znajdziecie na stronie https://frankowski.pl/aktualnosci/impla ... -czy-boli/ . Moim zdaniem możliwość wstawienia implantów jest doskonałym wyjściem. Uzupełnienie ubytków jest istotne przede wszystkim z punktu widzenia zdrowotnego. Dynamiczny rozwój stomatologii i protetyki sprawił, że pacjenci oprócz tradycyjnych protez mają coraz lepszy dostęp do innowacyjnych metod leczenia.
ODPOWIEDZ