decorastudio.com.pl opinie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
awizo
Posty: 21
Rejestracja: 18 paź 2019, 1:10

decorastudio.com.pl opinie

Post autor: awizo »

Przymierzam się do zakupu zasłon do mojego nowego domu. Znalazłam ciekawą ofertę cenową na decorastudio - czy ktoś z was zamawiał może u nich produkty do domu i może podzielić się opinią o tej firmie?
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: alen »

Mam od nich zasłony w jednym pokoju i jeszcze przed świętami bym chciała do drugiego. Może zdążę :) Zaslony fajne, jakoś super.Zamawiaj i się ciesz:)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 56
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:46

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: stokrotka »

Bardzo dobra jakość. Nawet po paru praniach zasłony są extra dosłownie jak nowe. Na pewno jeszcze u nich kupię kolejne. Tym bardziej ze lubię zmiany w pomieszczeniach to muszę mieć na wymianę.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: felka »

słyszałam dużo pozytywnych opinii i czekam na pierwszą paczkę. Ale widzialam je też u znajomej i bardzo dobrze się prezentowały. W dotyku tez super.
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: iwka »

Jestem z nich zadowolona. Dostałam w prezencie na ślub tej firmy zasłony. Już wiszą i dobrze wyglądają. Jak będę urządzać kolejne pomieszczenie w domu to jeszcze tu kupię.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 119
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:00

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: charlotte1991 »

Bardzo fajne zasłony! Wykonane z bardzo dobrego, miłego w dotyku materiału. Nie gniotą się i ładnie się układają. jak dla mnie są świetne i warto je zamówić.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: julka »

Zamówiłam zasłony w zeszłym tygodniu i czekam na przesyłkę :) Pewnie dotrze po świętach. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: mania »

Zasłony są super! Materiał wysokiej jakości, bardzo trwały i miły w dotyku. Zasłony dobrze wyglądają i nie gniotą się co też jest według mnie istotne. Myślę, że będziesz bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 14
Rejestracja: 23 gru 2019, 23:27

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: milka »

Ja chcę zamówić te zasłony po świętach. Słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat. Poza tym moja kuzynka zamówiła je jakiś czas temu i nie może się nachwalić.
Awatar użytkownika
goska
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2019, 0:26

Re: decorastudio.com.pl opinie

Post autor: goska »

Ja mam jedne i zamawiam kolejne. Dla mnie jakość jest super. nawet po praniu. Ale jakimś wielkim znawcą nie jestem. Porównuję do tych co miałam.
ODPOWIEDZ