Dieta

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Jozef

Dieta

Post autor: Jozef »

Dzien dobry
W jaki sposob moge urozmaicic swoja diete? Jestem 60 letnim seniorem, cwicze na silowni od ponad 10 lat.
Moja dieta jest bardzo bogata w weglowodany oraz w bialko. 40g w diecie to tłuszcze.
https://warszawadlawszystkich.pl
koralka

Re: Dieta

Post autor: koralka »

jesli chcesz urozmaicic diete, to może warto sie skonsultować z dietetykiem, który dopasuje odpowiedni jadłospis z uwzglenieniem tego co lubisz, twojego trybu zycia itp . https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj w tej klinice maja podobno bardzo dobrych specjalistów
calineczkaa

Re: Dieta

Post autor: calineczkaa »

A ja jestem ciekawe jakie macie dobre połączenie, jak chodzi o takie aspekty, jak dieta i trening dla seniora ? No bo starsze osoby też muszą o siebie zadbać o siebie, dlatego warto byłoby dowiedzieć się co w tym wypadku zrobić? Może podpowiecie mi jak wasi seniorzy dbają o siebie.
olenka

Re: Dieta

Post autor: olenka »

Zdecydowanie warto zwracać uwagę na to, co jemy. W https://www.idelikatesy24.pl/ można uzyskać szeroki wybór produktów z kuchni śródziemnomorskiej. Ceny są niskie, więc warto rozważyć przejście na zdrowe odżywianie. Z tego co wiem, kuchnia śródziemnomorska słynie z pożywnych i świeżych składników.
bonuska

Re: Dieta

Post autor: bonuska »

Akurat dla seniorow to moim zdaniem dobrze sie sprawdzaja turnusy z dietą - dzieki temu, ze seniorzy sa tam otoczeni nieustanna opieka to wszystko jest w pelni kontrolowane jesli chodzi o zdrowie, a dodatkowo maja zapewnione aktywnosci z ludzmi w swoim wieku
ODPOWIEDZ