Dobre biuro rachunkowe

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Dobre biuro rachunkowe

Post autor: jessica »

Z pomocy jakiego biura rachunkowego korzystacie? Wiem, ze jak prowadzi się własną firmę, to niestety nie ale wszystkie formalnosci da się załatwić samemu dlatego potrzebne jest biuro rachunkowe Radom . Najlepiej ktoś ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie, kogo bedziecie w stanie mi polecić?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Kasia »

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe się zdecydujecie, najlepiej byłoby zrobić coś, aby ograniczyć koszty związane z prowadzeniem księgowości w Waszych firmach. Na przykład na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z ofertą firmy Primesoft, która oferuje nowoczesne oprogramowanie informatyczne usprawniające pracę z dokumentami. A to może Wam koszty księgowe zmniejszyć nawet o 23% ;)
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:07

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Lech »

W firmach, przy księgowości i różnych takich na pewno przyda Ci na pewno odpowiednie oprogramowanie. Z tego co czytałam to tutaj https://www.vebo.pl/ dostępnych jest wiele wersji, ktore mozesz dobrać do potrzeb swojej firmy.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: wiola438 »

Dla mnie dobre biuro rachunkowe to, to które się rozwija i korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i przede wszystkim obsługuje on-line. My mamy taka obsługę poprzez platformę MojeBiuro24. Wszystkie dokumenty dostępne od ręki. Faktury automatycznie księgowane. Koszty obsługi nie są duże i przy okazji oszczędzamy na rachunkach.
Awatar użytkownika
horrey
Posty: 22
Rejestracja: 26 paź 2019, 17:55

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: horrey »

Jeśli chodzi o Wrocław polecam biuro Super Księgi, kompleksowa obsługa, na prawde na bardzo wysokim poziomie https://superksiegi.pl/
Awatar użytkownika
Pumcia
Posty: 35
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:36

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: Pumcia »

a ja szukam biura rachunkowego, w którym będę mogła składać elektroniczny podpis. Poleca ktoś jakieś takie biuro? :mrgreen:
Awatar użytkownika
keylos
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2020, 0:37

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: keylos »

A czy wiecie że KeyTurion to przyszłość w aspekcie monitorowania pracy?. Ustal samodzielnie klucz szyfrujący - nikt poza tobą nie będzie go w stanie rozszyfrować. Bądź na bieżąco co twój pracownik robi podczas pracy. Kontroluj sytuację w firmie! Sprawdź https://www.keylogger.pl
ewelinaa

Re: Dobre biuro rachunkowe

Post autor: ewelinaa »

Uważam, że Obsługa księgowa firm informatycznych może przyciągnąć waszą uwagę. W dziedzinie księgowości oferowane są usługi o wyjątkowo wysokim standardzie, a przede wszystkim zespół pracowników charakteryzuje się bogatym doświadczeniem.

plaster kapsiplast
ODPOWIEDZ