Dodatkowa szkoła

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Dodatkowa szkoła

Post autor: jessica »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: ola159 »

Warto kierować się tym co dziecko interesuje. Moja córka interesuje się rysunkiem i wybrała ta szkołę http://www.formatstudio.com.pl/. Mam nadzieje, ze uda jej się spełnić swoje marzenia.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: filista »

warto się dokształcać. W okresie nie wychodzenia z domu bardzo mocno pomogła mi strona https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Byłam w stanie zamówić dużo książek przygotowujący mnie do matury. Gdyby nie ten sklep to miałabym dość duży problem.
ODPOWIEDZ