Drukarnia 3D do polecenia

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: mczay »

Szukam drukarni 3D z którą można nawiązać stałą współpracę. Zależy mi na oszczędnym drukowaniu w zadowalającej jakości, czyli miejsce gdzie korzystają z różnych materiałów i są terminowi.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: lady30 »

Z tego co opisujesz to Twoje wymagania spełni na pewno oferta https://werk3d.pl/ . To drukarnia 3D gdzie korzystają z różnych technologii wydruku, różnych materiałów, posiadają duże doświadczenie i najlepszy sprzęt. Drukują z pasją, nie traktują pracy jak obowiązek. Angażują się w każde zlecenie. Stale się rozwijają, wprowadzają nowe technologie wydruku. Drukarnia zlokalizowana jest na Śląsku. Warto się kontaktować w razie chęci współpracy. Na stronie można znaleźć wszelkie niezbędne dane. Myślę, że będziesz zadowolony ze współpracy z nimi. Na pewno na czas będą realizować zlecenia.
lidka ł

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: lidka ł »

Nam dobrze się układa współpraca z drukarnią Aria http://www.drukarniaaria.pl. Zlecony wydruk materiałów otrzymujemy zawsze na czas. Posiadają nowoczesny sprzęt oraz duży wachlarz usług. Dzięki temu mogę dobrać rodzaj wydruku do obecnej kampanii marketingowej. Nic dziwnego, że to najlepszy druk cyfrowy warszawa.
Madźa

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: Madźa »

Ja całkiem niedawno zaczęłam się interesować drukowaniem przestrzennym. Obecnie kwestią, na temat której informacji szukam są https://b3d.com.pl/8/kontrola-jakosci]p ... mysłowe 3D . Na szczęście teraz na wszystkie tematy informacje można znaleźć w sieci, trzeba tylko dobrze poszukać. Jak widać takie drukowanie to bardzo złożony proces, ale efekty są naprawdę rewelacyjne.
ołówkowa

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: ołówkowa »

Ja miałam już kilka razy do czynienia z firmą https://www.copio.pl/ i oni mogą wam zaoferować między innymi własnie druk 3D, ale także inne rodzaje usług. Fajnie że mają wszystko na miejscu, czyli drukarkę 3D, jak i jest możliwość u nich zamówienia jakiegoś druku wielkoformatowego.
mrówka

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: mrówka »

Druk 3D już od jakiegoś czasu zyskuje na popularności. Druk przestrzenny daje wiele możliwości i korzysta z niego wiele gałęzi przemysłu. To sprzęt, który umożliwia wydrukowanie każdego przedmiotu z zachowaniem wszelkich szczegółów. Sama zaczęłam rozglądać się za taką drukarką i to na to zwróciłam uwagę to Ubot 3D - polski producent drukarek i filamentów .
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: DAMKA »

To jest racja, że druk w przestrzennej technologii 3D jest coraz częściej wykorzystywany. Nie tylko na własne potrzeby, bo też są takie urządzenia, ale w różnych gałęziach przemysłu. Do drukowania prototypów, różnego rodzaju elementów, nawet takich bardzo precyzyjnych i szczegółowych. Osobiście interesują mnie drukarki z systemem DLP jeśli chodzi o już takie profesjonalne urządzenia. Generalnie wybór jest uzależniony od przeznaczenia, są różne modele do wyboru. Akurat tego rodzaju technologia charakteryzuje się wysoką precyzją.
aglinią

Re: Drukarnia 3D do polecenia

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://bingraf.pl/
ODPOWIEDZ