ekologiczne produkty

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
klementyna62
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2022, 5:05

ekologiczne produkty

Post autor: klementyna62 »

Hej dziewczyny, jak często zdarza się wam kupować ekologiczne produkty online? Z tego, co zauważyłam, to powstaje coraz więcej sklepów internetowych właśnie z takimi produktami i dla mnie to duży plus, bo możemy wybierać spośród różnorodnych ofert. Zgadzacie się z tym? Jakie kategorie produktów najczęściej kupujecie? Chętnie się dowiem i może zainspiruję :P
Awatar użytkownika
Teodozja-85
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2023, 14:41

Re: ekologiczne produkty

Post autor: Teodozja-85 »

Dla mnie zdecydowanie najważniejsza kategoria to kosmetyki naturalne. Mam wrażenie, że w internecie łatwiej jest mi znaleźć rzadsze produkty i czasami to są prawdziwe perełki. No i ceny są też zauważalnie niższe, na to absolutnie nie ma co narzekać. Oczywiście zdarza mi się też kupować jakieś jedzenie, zależy czego konkretnie potrzebuję. W każdym razie polecam :)
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: ekologiczne produkty

Post autor: mila87 »

Szukasz czegoś delikatnego, a zarazem naturalnego do swojej skóry? W takim wypadku postaw na https://santovolcano.pl/cialo czyli naturalne czarne mydło, które pozwoli zachować Twoją skórę miękką i aksamitną, a dodatkowo nie wysuszy jej. Warto zatem iść w kierunku naturalnych preparatów, które będą korzystne dla Twojej skóry.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: ekologiczne produkty

Post autor: Titana »

Moda na ekologię trwa, z pewnością trzeba się dobrze zastanowić przed zakupem i przede wszystkim wiedzieć, czy to rzeczywiście ma cokolwiek wspólnego z ekologią, bo oszustów też nie brakuje.
ODPOWIEDZ