erotyczny prezent dla niej

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Michał4

erotyczny prezent dla niej

Post autor: Michał4 »

Hej, co myślicie o erotycznym prezencie dla niej? Czy kobiety lubią takie prezenty? https://zmysly.pl/blog/erotyczny-prezent-swiateczny
igła

Re: erotyczny prezent dla niej

Post autor: igła »

Myślę, że takim prezentem może być fajna, tania książka która ucieszy i zawsze można wpisać w nią dedykację albo jakiś wierszyk ja najczęściej dla siebie czy znajomych kupuję książki na stronie : https://www.taniaksiazka.pl/okudzawa-zy ... 41306.html Ta księgarnia podoba mi się bardzo, zawsze znajdę taką książkę jaką chcą, mają wiele możliwości opłacenia zamówienia, ja zawsze wolę płacić przy odbiorze i nie ma z tym problemu a książki mam już po 2-3 dniach, to naprawdę szybko i cenowo Wam powiem, że są bardzo konkurencyjni
Opieś

Re: erotyczny prezent dla niej

Post autor: Opieś »

No ja jestem zdania, że jeśli chodzi o tego typu prezenty, to warto bardzo dobrze znać osobę, którą ma się obdarować. W końcu to naprawdę intymny prezent. Ja najbardziej lubię kupować sobie takie gadżety erotyczne sama, no chyba, że bieliznę, lubię dostawać od partnera. Jeśli o sklep erotyczny chodzi, to polecam Wam LoveSpot, z czystym sumieniem.
Królik22

Re: erotyczny prezent dla niej

Post autor: Królik22 »

Jak chcesz podarować swojej ukochanej erotyczne zabawki to powinna zainteresować cię ta https://www.erotino.pl/586-sweat-treat- ... -loda.html Na pewno jej się spodoba i da dużo frajdy kiedy ciebie będzie brak. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żebyś ty ją pieścił ale to już zostawiam w waszej gestii.
Naśka

Re: erotyczny prezent dla niej

Post autor: Naśka »

Jak dla mnie sklepem internetowym, który na pewno powinnaś odwiedzić jest Lovita https://lovita.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o seksowną bieliznę nocną w różnym wydaniu, abyś czuła się w niej równie dobrze i pięknie. A też pod względem cenowym naprawdę wypadają bardzo dobrze!
Asakrą65

Re: erotyczny prezent dla niej

Post autor: Asakrą65 »

Na stronie kliniki mandala beauty clinic znajdziesz wszystkie informacje w temacie jakim jest zbieg powiększenia punktu G https://www.mandalaclinic.com/oferta/po ... -punktu-g/. Ten małoinwazyjny zabieg trwa niecałe 30minut, a już po 4 godzinach można swobodnie odbyć stosunek. Jest to na pewno ciekawa opcja na nude w sypialni.

(Na stronie kliniki mandala beauty clinic znajdziesz wszystkie informacje w temacie jakim jest zbieg powiększenia punktu G. Ten małoinwazyjny zabieg trwa niecałe 30minut, a już po 4 godzinach można swobodnie odbyć stosunek. Jest to na pewno ciekawa opcja na nude w sypialni.Na stronie kliniki mandala beauty clinic znajdziesz wszystkie informacje w temacie jakim jest zbieg powiększenia punktu GTen małoinwazyjny zabieg trwa niecałe 30minut, a już po 4 godzinach można swobodnie odbyć stosunek. Jest to na pewno ciekawa opcja na nude w sypialni.)
steff

Re: erotyczny prezent dla niej

Post autor: steff »

Zależy jakie kobieta ma preferencje, w tym sklepie jest bardzo dużo rzeczy, takie jak zabawki analne 1300 ale też bielizna czy standardowe wibratory - https://www.redino.pl/zabawki-erotyczne ... ki-analne/ więc możesz przejrzeć asortyment i coś tam wybrać :)
ODPOWIEDZ