filtr do kranu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Eduś2333

filtr do kranu

Post autor: Eduś2333 »

Witam, macie w swoich domach filtr łazienkowy? Woda z kranu w większości miejsc w Polsce jest zdatna do spożycia mimo to wiele osób niepotrzebnie kupuje wodę butelkowaną. Wystarczy kupić filtr aby woda prosto z kranu była oczyszczona. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
hiczungł

Re: filtr do kranu

Post autor: hiczungł »

Z tego co pamiętam, to w ofercie https://fabryka-wody.pl/product-categor ... ja-domowa/ można dorwać solidne filtry - także rozejrzyj się za ich ofertą. Tego typu filtry to znakomity pomysł, jeśli chcemy zadbać o jakość wody - a jest to dosyć trudne. Dbajmy o zdrowie, także i w tej formie.
kaśka

Re: filtr do kranu

Post autor: kaśka »

Warto mieć uzdatnianie wody https://aquasystem.pl/ w takim wypadku, wtedy woda będzie czysta i zmiękczona, wiem bo mam i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Taka domowa stacja uzdatniania wody jest w stanie zapewnić nam smaczną, zdrową wodę. No i jak myjemy czy pierzemy, to nie ma kamienia, wiec fajna sprawa

crosman 1077 pcp
Liczbińska

Re: filtr do kranu

Post autor: Liczbińska »

A tam, kolejne inwestycje a można przecież kupować nie tylko czystą wodę ale przede wszystkim wysoko mineralizowaną wodę w butelkach. Jeśli pijecie Staropolankę to tutaj www.loteriastaropolanka.pl możecie poczytać o ich loterii. Trwa całe lato. Wystarczy kupić wodę za 10 zł i zarejestrować paragon a tym samym wziąć udział w loterii i dać sobie szansę na wygraną.
ODPOWIEDZ