Gra Tetris online za darmo, bez rejestracji

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
włącą

Gra Tetris online za darmo, bez rejestracji

Post autor: włącą »

Gra Tetris online za darmo, bez rejestracji
Spróbuj grać w Klasyczne "Tetris" i nie trzymać się na przejściu! Prosta łamigłówka przyciągnęła miliony i może teraz stać się Twoim trenerem logiki online! Zacznij grać w" Tetris " wygodnie: online, bez rejestracji i na pełnym ekranie komputera. To świetny sposób, aby utrzymać aktywność umysłu, poprawić pamięć i trenować mózg.
Nowe Gra tetris online za darmo, bez rejestracji.
Jak grać w Tetris.
Celem każdej układanki "Tetris" jest sortowanie bloków Pentamino spadających z góry ekranu. Muszą być wykonane w ciągłych poziomych liniach. Trudność polega na tym, że kształt spadających figurek jest wybierany losowo z 7 opcji, ale możesz obracać bloki w przestrzeni i przesuwać wzdłuż "dna", aby uzyskać pełny ciąg i zdobywać punkty.
Każdy "Tetris" jest wielopoziomowy i darmowy, możesz grać dla własnej przyjemności tak długo, jak możesz i zapisać wynik do następnej wizyty. Zgodnie z ogólną zasadą gry stworzono wiele wersji online. Chcesz grać w prosty klasyczny "Tetris": gry online "Tetris 2D", "kolorowe retro-Tetris", "Droptris" są dostępne za darmo na pełnym ekranie-śmiało!
W zabawnych wersjach gry wielokolorowe Pentamino są zastępowane przez inne rodzaje bloków "Tetris" - kulki, owoce, puszyste lub pęcherzyki. Spróbuj grać w "kulki Triblo" lub "Pentix", jeśli chcesz różnorodność i nowe doświadczenia.
Buntownicy i eksperymentatorzy zdecydowanie powinni przyjrzeć się alternatywnym opcjom Tetris z innowacjami w przepisach i niezwykłymi efektami. Doświadcz gier "Tetris vice versa", "bajkowy zamek", "Podwodny pociąg parowy Pina".
Obrazek