Haft krzyżykowy?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
mamuśka17

Haft krzyżykowy?

Post autor: mamuśka17 »

Czy ktoś z was potrafi wykonywać haftkrzyżykowy i może podpowiedzieć gdzie i jak można się tego nauczyć? Wiem, że można zamówić gotowe obrazki do wykonania. Jednak sama sztuka haftu to już inna sprawa. Czy możecie podpowiedzieć jakieś kursy, które mogą być mi pomocne?
Jędrusik

Sprzedaż spółek

Post autor: Jędrusik »

Każdy marzy o tym, być być szefem dla siebie samego, pracować na siebie i mieć własną działalność. Dużo jednak przy zakłądniu spółki wypełniania dokumentó, potem składania wniosków i czekania na decyzję. Optioffice wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą jak najszybciej znaleźć się na rynku i zarabiać oferując gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze spółki są czyste, bez zadłużeń finansowych i bez jakichkolwiek zobowiązań handlowych. Gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek są już zarejestrowane w KRS i posiadają numery NIP, REGON i VAT, a także szeroki wybór kodów PKD, tak że działąlność można wybrać w każdej branży i interesującej nas dziedzinie. Oczywiście spółki posiadają pełną dokumentację i są potwierdzone aktem notarialnym. Transakcje odbywają się zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy niskie ceny, a zakupiona w ten sposób spółka jest od razu gotowa do działania. Zapraszamy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Jacekś17

Re: Haft krzyżykowy?

Post autor: Jacekś17 »

mamuśka17 pisze: ↑25 maja 2021, 16:07 Czy ktoś z was potrafi wykonywać haftkrzyżykowy i może podpowiedzieć gdzie i jak można się tego nauczyć? Wiem, że można zamówić gotowe obrazki do wykonania. Jednak sama sztuka haftu to już inna sprawa. Czy możecie podpowiedzieć jakieś kursy, które mogą być mi pomocne?
Na haftkrzyzykowy.com.pl jest dostępna bardzo duża oferta na akcesoria do wykonywania takich rzeczy. Na pewno są tam jakieś broszury pomocowe. Też z tego co widzę, są też canwy i można je haftować i tworzyć własne obrazki. Jednak trzeba pamiętać, by nie robić haftu całą nitką tylko dzieli się ją na mniejsze, bo wtedy wzór jest ładniejszy.
slawek223ąą

Re: Haft krzyżykowy?

Post autor: slawek223ąą »

Na 100 procent bardzo dużo osób zainteresuje się bardzo ciekawą ofertą Arlena haftowanie na zamówienie .Sam z tej oferty skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Nawet mojemu bardzo dobremu znajomemu powiedziałem ,że jak bardzo szybko skorzysta z tej oferty to na pewno bardzo dobrze zrobi. Z tej oferty naprawdę warto bardzo szybko skorzystać. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie. Sam z tej oferty korzystałem już parę razy i zawsze wszystko było bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ