Jakie szambo do domu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Jakie szambo do domu

Post autor: jessica »

Budowa domu, to nie jest łatwa sprawa, ale warto bardzo dokładnie pomyśleć o każdym szczególe by pozniej nie żałować. Nas teraz interesują szamba betonowe . Bedziemy stawiać je obok naszego domu. Zastanawiam się jednak czy dobrym rozwiązaniem bedzie szambo jednokomorowe czy kilkukomorowe. Jakie wy macie u siebie w domu
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Jakie szambo do domu

Post autor: Aurelia33 »

Wybierając odpowiednie szambo betonowe do domu trzeba również zadbać o odpowiednie akcesoria, takie jak właz żeliwny do szamba - http://betonex.com.pl/oferta/wlaz-do-szamba/ czy płyty najazdowe. Dzięki temu za jednym zamówieniem i montażem będziecie mieć załatwioną całą instalację, bez potrzeby dodatkowych zakupów czy szukania ekipy remontowej. I zawsze warto wybierać montaż oferowany przez producenta, ponieważ jego fachowcy posiadają sporo lat doświadczenia w branży i znają sie na swojej robocie jak nikt inny.
:)
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jakie szambo do domu

Post autor: Titana »

A może tak przydomowa oczyszczalnia ścieków?
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Jakie szambo do domu

Post autor: olkas »

Zdecydowanie oczyszczalnia to dużo lepsze rozwiązanie niż szambo. Jest to inwestycja, ale opłacalna i bardzo sensowna. U nas działa biologiczna oczyszczalnia ścieków EKO-BIO 2500 https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ i jesteśmy w 100 % zadowoleni z jej użytkowania, oczyszczoną wodę używamy do podlewania ogrodu.
ODPOWIEDZ