karty paliwowe

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
DomenicoŚ28391

karty paliwowe

Post autor: DomenicoŚ28391 »

Hej, słyszeliście o usłudze mFLOTA? Usługa ta pozwala na realizację transakcji flotowych za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze. Na stronie https://www.flotex.pl/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Myślicie, że to dobra usługa?
Danieł

Sprzedaż spółek

Post autor: Danieł »

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
ODPOWIEDZ